ÇÖZÜLDÜ Sierra Elma Logosunda Kalıyor

fat32

APPRENTICE
4 Haz 2019
12
0
1
27
Malatya
Merhaba, bugün temiz kurulum yapayım cihazıma dedim ve ilk aşama kurulum yaptım daha sonra ülke seçim ekranından devam edecektim ki boot sorunları başladı. Deneye deneye geldiğim en son aşama
Dosya.org, ücretsiz dosya yükle

Linkteki config i seçip intelInject ce InjectEdid i seçip başlattığımda elma logosuna gelip donuyor. Verbose cpus=1 gibi seçeneklerle de denedim fakat hala aynı. Ne yapmalıyım başka ? Config dosyasını neye göre düzenliyoruz?

montezuma

Administrator
Yönetici
Admin
DENEYİMLİ ÜYE
19 Eki 2016
16,574
3,978
4,351
Aldığın boot sorunları nedir? Hata görseli paylaş.

fat32

APPRENTICE
4 Haz 2019
12
0
1
27
Malatya
Kafa kalmadı deneye deneye onu unutmuşum. Görselde sadece ekranda apple logosu var başka bir şey yok hocam. Normalde altında benim avatardaki gibi progressbar çıkması lazım ama çıkmıyor sadece elma çıkıyor donup kalıyor öylece.

Şu anda görsel atamıyorum işteyim ama anlattığım gibi görsel.

fat32

APPRENTICE
4 Haz 2019
12
0
1
27
Malatya
Aynen ben kendi konularıma dönüp dönüp baktım configler aynı configler ama ilginç şekilde hep başarısız sonuç. Biraz daha uğraşayım bakayım.

Hocam şimdi bilgisayarın bir köşesinde config.plist buldum hadi bunu da deneyim ne kaybederim dedim ve tak açtı. Garip. 2 Config dosyasını nasıl karşılaştırabilirim en kolay şekilde? ikisini de notepad ile açarak mı?

montezuma

Administrator
Yönetici
Admin
DENEYİMLİ ÜYE
19 Eki 2016
16,574
3,978
4,351
Aynen ben kendi konularıma dönüp dönüp baktım configler aynı configler ama ilginç şekilde hep başarısız sonuç. Biraz daha uğraşayım bakayım.

Hocam şimdi bilgisayarın bir köşesinde config.plist buldum hadi bunu da deneyim ne kaybederim dedim ve tak açtı. Garip. 2 Config dosyasını nasıl karşılaştırabilirim en kolay şekilde? ikisini de notepad ile açarak mı?
İkisini de Clover Configurator ile açabilir ve karşılaştırma yapabilirsin.