1.nesil bilgisayarım hackintosh desteklermi

Dursun2598

APPRENTICE
18 Haz 2021
2
0
1
Merhabalar Saygılar Sevgiler Elimde 1.Nesil İşlemcili Bilgisayar Var Hackintosh Desteklermi Sıkıntısız Onu Merak Ediyorum Sistemin Özelliklerini ss Olarak Aşşağıya Atıyorum

Ekli dosyalar

strangerone

MASTER JEDI
DENEYİMLİ ÜYE
9 Haz 2017
3,335
1,347
2,401
Ankara
İ5 birinci nesile Sierra ya da High Sierra kurulur kurulmasına da yazdığınız gibi sıkıntısız olmaz. Ekran kartınızı tanıtmak problem çıkarabilir.
'R7 200 serisi' R7 240'dan R7 265'e kadar herhangi bir şey olabilir. Ne olduğunu bilmek önemli tanıtmak için Fakeid hatta belki de Radeon kextler üzerinde oynamak ya da Config.plist üzerinden bir düzenleme gerekecektir.
Sonuç olarak uğraşmak gerekir.

Dursun2598

APPRENTICE
18 Haz 2021
2
0
1
İ5 birinci nesile Sierra ya da High Sierra kurulur kurulmasına da yazdığınız gibi sıkıntısız olmaz. Ekran kartınızı tanıtmak problem çıkarabilir.
'R7 200 serisi' R7 240'dan R7 265'e kadar herhangi bir şey olabilir. Ne olduğunu bilmek önemli tanıtmak için Fakeid hatta belki de Radeon kextler üzerinde oynamak ya da Config.plist üzerinden bir düzenleme gerekecektir.
Sonuç olarak uğraşmak gerekir.
cevabın için teşekürler config falan hepsiyle uğraşırım sıkıntı deil ama umarım sorunsuz kullanabilirim iyi günler

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler