2011 Macbook Air Elma Logosunda Kalıyor

halilyanik98

APPRENTICE
3 Mar 2021
3
0
1
Bilgisayara OsX Lion kurulumunu yapıyorum. içeriden diğer sürümlere güncelemiyor. Sıfırdan high sierra dmg dosyasıyla çalıştırıyorum usb yi görmüyor.
Şimdi İmac 2009 dan high sierra yedeği alıp macbook a kuruyorum . yedekleme tamamlanıyor bilgisayar kapanıp açılıyor elma süresi yavaş yavaş doluyor ama en sonra takılıp kalıyor. bir türlü çözemedim yardımcı olur musunuz. Birde bilgisayar internetten sıfırdan lion biosunu yükleyince F klavyeyle başlıyor ve dil ingilizce.

kleyn

JEDI
DENEYİMLİ ÜYE
15 May 2021
798
240
251
Bilgisayara OsX Lion kurulumunu yapıyorum. içeriden diğer sürümlere güncelemiyor. Sıfırdan high sierra dmg dosyasıyla çalıştırıyorum usb yi görmüyor.
Şimdi İmac 2009 dan high sierra yedeği alıp macbook a kuruyorum . yedekleme tamamlanıyor bilgisayar kapanıp açılıyor elma süresi yavaş yavaş doluyor ama en sonra takılıp kalıyor. bir türlü çözemedim yardımcı olur musunuz. Birde bilgisayar internetten sıfırdan lion biosunu yükleyince F klavyeyle başlıyor ve dil ingilizce.
dmg yi yazdırdın mı? yoksa direk mi attınız. Option tuşu ile boot seçme yeri açılır orada olması lazım. Usb nin naptınız usb ye.

BootLoader
Opencore
Laptop Modeli
Msi GL72 6QD
İşlemci Modeli
İ7 6700HQ
Grafik Kartı
Intel Graphics 530
Ses Kartı Modeli
Realtek ALC892
Ağ Aygıtları
Qualcomn atheros 8171 ethernet Intel dual band 3165
Disk ve RAM
16 GB ram 128 gb m2 ssd 1 tb hardisk
AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler