1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Fotoğraf 365 gigapiksel görüntü

'OSXCafe' forumunda gokhlayeh tarafından 30 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Dünyanın en yüksek çözünürlüklü (şimdilik) fotoğrafı.
    Mont Blanc dağında 5 kişilik bir ekip tarafından -10 derecede yaklaşık 2 hafta süren çalışma ile çekilmiş.
    Canon 70D gövdeye bağlı Canon EF 400mm f/2.8 ve Canon 2x Extender ile özel robotik kundak üzerinde yapılmış çekimler.
    Toplamda 35 saatlik çekim yaklaşık 45 terabyte disk alanı kaplamış.
    Aşağıdaki linkden panoromic görüntüye erişebilir zoom yaparak gezinebilirsiniz.
    Dağlarda gezinen iki kişi var, bakalım siz bulabilecekmisiniz.
    In2White

Ediko, zamirpolen ve montezuma bunu beğendi.
  2. Birisini buldun dağın eteğinde :)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    gokhlayeh bunu beğendi.
  3. Senin bulduğunu şimdi bende buldum, benim söylediğim o değil. Gerçi bende bulamadım henüz ama bende başka iki kişi buldum gezinen ;)

4. Cep telefonundan bakıyorum anca o kadar :))

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. amcanın gözlükleri resmen ateş ediyorx'Dx'Dx'D

6. Arkadaşlar toplam 3 kişi var 2 kişi bir yerde 1 kişi başka bir yerde.

7. ben kar altında kalan araç yakınında 7 kişi daha buldum :)

Saygılarımla

8. kulevinçin altındaki evin önünde 6 kişi piizleniyor işten kaytarmışlar. dağın yamacındaki evin önünde de 1 kişi buldum

arkadaşın bahsettiği iki dağcı arkadaşa da altta bulunan guided tour butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

fotoğraf kalitesi çok etkileyici gerçekten

montezuma bunu beğendi.
Yükleniyor...