Acer AN515-51-50SR macos high sierra kurulur mu?

rstozdmr

APPRENTICE
13 Eyl 2019
19
0
1
merhaba bende bu notebook var.
intel core i5 7300HQ
nvdia gtx1050
donanım bir kısmı böyle forumdan araştırdığım kadarıyla mac os mojave ekran kartını desteklemiyor. macos high sierra desteklermi?

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
merhaba bende bu notebook var.
intel core i5 7300HQ
nvdia gtx1050
donanım bir kısmı böyle forumdan araştırdığım kadarıyla mac os mojave ekran kartını desteklemiyor. macos high sierra desteklermi?
Hayır. Laptop cihazlarda ki Optimus Grafik güç yönetimi teknolojisi macOS tarafında desteklenmediği için bu cihazlardaki harici GPU macOS üzerinde çalışmaz. Bunun yerine HD 630 grafik tanıtabilirsin.

rstozdmr

APPRENTICE
13 Eyl 2019
19
0
1
ben video montaj çalışcağım için ekran kartı gerekliydi peki hiç bir yöntemi yok mu? forumlarda bir kaç yazı okumuştum gtx1050 tanıtan

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
ben video montaj çalışcağım için ekran kartı gerekliydi peki hiç bir yöntemi yok mu? forumlarda bir kaç yazı okumuştum gtx1050 tanıtan
Cevabımız tatminkar gelmediyse okuduğun forumlarda sorabilirsin. Zira verdiğimiz cevap açık: Cihazın Optimus ise kullanamazsın.

rstozdmr

APPRENTICE
13 Eyl 2019
19
0
1
sert yapmana gerek yok dostum bu forumda görmüştüm zaten nese kendim hallederim teşekkürler