Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ ACER E5-575G Harici Ekran kartı Sorunu/Service only run for...

'High Sierra' forumunda corbandallas tarafından 8 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    i5-7200U; NVDIA 940MX + Intel HD 620; 6Gb DDR4, 256 GB Samsung Evo SSD Sata, Win 10 Pro 64bit
    Merhabalar,

Yukarıda yazdığım yükleme sorununu aşmak için SSDT/DSDT Rehberini okudum ama bende mac os tabanlı laptop olmadığından sadece usb boot F4 ile dosyaları çıkartabildim ama düzenleyemedim. Terminal-Komut girme gibi işlemleri yapamadım.

Yardımcı olabilirseniz veya yapabileceğim birşey varsa paylaşırsanız sevinirim.

2. Çıkarttığın dosyaları paylaş bir bakalım.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Müsait olduğumda bakacağım.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Dosya bulunamadı diyor. Mümkünse tekrar paylaşmanı rica edeceğim.

5. Ayrıca kullandığın config dosyasını da paylaş.

6. Ekli dosyalar:

7. yardımınız için teşekkürler.

artık o sorunu almıyorum. dil seçeneğinden sonra kurulum yapacağım ssd yi göremiyorum. terminalden komutları giriyorum ama listede gözükmüyor.

Üstad ben ssd olayını da çözdüm. Malesef ekran kartından dolayı yükleme sonrası döngüye takılıyorum. Clover optionsda
    -disablefxfirmware
    komutu tam olarak nasıl yazılıyor. Yani boşluk bırakarak mı yoksa boşluksuz mu?

Yükleniyor...
Yükleniyor...