1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Adım adım MacOS Hackintosh Kurulum Rehberi

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda dr.arsimet tarafından 29 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. 10.12.6 :sürümü
    görseli yuklenmiyo bu dosya geçerli diğil diyo ?

buraya yukledim görseli gurunurmu bakabilirsiniz :

2. Masaüstünde açık bir uygulama olduğu zaman böyle diyor. Bana da oluyor, o kısımdayken aç deyin o kadar.

3. aç dedmım ama 55sanıye ıçersınde kapanıyo yada takılyo hıç bişey yapa mıyorum yada başka sistemmi yuklesem ?

4. bende aç deyince açılıyor. Bir şey yapmayınca da 55 sn. içinde kendisi açılıyor.

5. Hangi macOS sürümünü yüklemeye çalışıyorsun?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  6. Merhaba;
    Ekran kartı konusunda kafam takıldı. Benim anakartımda onboard ekran yok. ekran kartımda amd tabanlı. sistem kopyam ekteki resimlerde. acaba ben yükleyebilir miyim Mac OS?

#96 ersingo, 14 Kasım 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Kasım 2018
  7. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  8. Merhaba deneme olarak yaptım fakat ilk yükleme den sonra tekrar reset atıp basa geri dönüyorum ? ne yapabilirim.
    bilgisayar aspire 5741g 1.nesil i3 330m ve harici gt 320m ekran kartı 3 gb ram mevcut.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  9. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  10. Asus x550vx 6700hq intel hd 530 kullanıyorum. Baya başarısız denemem oldu. Başlarda ayırdığım disk kısmı gözükmüyordu Apple HFS yapmama rağmen. Şimdi ise apple simgesi çıktıktan sonra yükleme tamamlanmadan error veriyor.

Yükleniyor...