1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Adım adım MacOS Hackintosh Kurulum Rehberi

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda dr.arsimet tarafından 29 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Sistem bilgilerinle yeni konu açmalısın.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. 2 farklı forumda da gerekli olan arastırmaları yaptım.
    anlatmak istediğim şeyi tekrarlıyım...
    ilk yükleme clover bölümü karsıma geliyor ve yükle diyorum. burda başlıyor gibi olup tekrar reset atıp aynı ekrana geri dönüyorum.
    siz bana el capital yada maverick yükle dediniz sizce cevap sadece versiyon değiştirmekse evet bugün de tekrar ederek mocave-h.sierra-sierra-elcapitan ve maverick denemelerini yaptım yabancı 2 forumda da baktım fakat böyle bir durumlar karşılaşan olmamış.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Sen denemelerini yapıyorum diyorsun ama hangi sürümde hangi hatayı alıyorsun belirtmiyorsun. Senin aldığın hataları ne gibi denemeler yaptığını biz mi tahmin edelim? Yabancı iki foruma bakıp böyle durumlar ile karşılaşan olmamış diyorsun da, orada varsa paylaşılan düzenlemeler yada dosyaları kullanıyor musun? Ya da kullandıysan neden burada paylaşıp bizi aydınlatıp biz de buna göre bir fikir vermeyelim, çözüme yardımcı olmayalım? Kısacası sadece; "-kurmayı denedim, Clover bootloader ötesine geçemedim" demek yeterli değil. Ve bu rehber konunun altında da bunları yazmak yerine kendi konuna devam et.

Ediko bunu beğendi.
  4. ben 4. fotoğrafta hangi config'i seçeceğimi nasıl öğrenebilirim ?

5. Sisteminde hangi dahili grafik varsa buna uygun olanını seçeceksin. Bunu da Windows üzerinde Aygıt Yöneticisi / grafik içinde öğrenebilirsin.

6. Abi bi hata alıyorum tam kurşunun başladığında bölümde *************_ aynen böyle bişe çıkıyor kurulum yeniden başlıyor

7. Konu açıyorsun ve konunda sana sorun soruluyor. Farklı konularda aynı mesaj gönderimi forum kurallarına aykırı. Tekrarında uyarı alacaksın.
    Win'e Mac Kurma Hatası | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu

8. abi ben sierra yüklemek istiyorum fakat bende hd graphics familiy var (2nd gen) fakat orda hd3000 var ne yapmalıyım ?

9. Ayrıntılı sistem bilgilerinle Hackintosh Uyumlu Donanımlar altında yeni konu açmalısın.

10. en sonda bulunan pdf linkleri ölü yada başka yere yönlendiriyor

en sonda bulunan pdf linkleri ölü yada başka yere yönlendiriyor

Yükleniyor...