1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Adım adım MacOS Hackintosh Kurulum Rehberi

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda dr.arsimet tarafından 29 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Mojave'yi bu kurulum rehberini baz alarak kurabilir miyim @mozentuma ?

Kext (Driver) kurulum rehberini bulamadım !

2. Kullanabilirsin.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. Yaptım onu. Sorunun çözümü ilgili bilgi sahibiyseniz yardımlarınızı bekliyorum.

5. Arkadaşlar kurulum yaparken apple logodan sonrra reset ediyor makina araştırdım her denileni yaptım ama sonuç aynı lenova l420 makinaya kuruyorum i5 10gb ram 256 samsug evo ssd ne yapmalıyım

Z1wjUuuplDx6rsyF1AtqWKFSyy4wcAhC.jpeg
    Bu seçeneği seçtiğimde ise açılıyor kurulum yapıyor fakat son ayarlarda belleksiz açmak için ayarlar yapılmıyot

6. Sistem bilgilerinle konu açacaksın. Rehber altında yardım istemeyin!

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  7. Tamam

#88 onursa, 14 Ekim 2018
    Son düzenleme: 14 Ekim 2018
  8. Adım adım MacOS Hackintosh Kurulum Rehberi yaptim yuklenme tamamlandi fakat şoyle bir mesaj aliyorum : bir surundan dolayi bilgisayarinizin sistemini kapatiniz. diye mesaj aliyorum 1dk sonra kapaniyo tekrar yapsam da yine ayni mesaj aliyorum yardemci olurmusunuz ?
    sistem ozllikleri : i3 7100 :asus h110mk :ddr4 8gb: gtx1050ti 4gb

#89 ali6756, 29 Ekim 2018
    Son düzenleme: 29 Ekim 2018
  9. Hangi sürümü kuruyorsun? Aldığın hata görselini paylaş.

Yükleniyor...