AMD Athlon II X3 460 Hackintosh Uyumu

enescloud

APPRENTICE
30 May 2018
5
1
21
23
Selamlar,

Yazılım geliştiriciyim aynı zamanda Photoshop, After Effects, Illustrator ağırlıklı olmak üzere Adobe CC yazılımlarında çalışıyorum. Daha önce Macintosh ve Hackintosh kullanmış biri olarak (3-4 yıl önceydi) şu an elimde olan bir sisteme Hacintosh kurma fikri aklımı kurcaladı. Sistem özellikleri için uygun sürüm hangisidir? Kullanacağım alanlar baz alındığında ne kadar stabil ve performanslı olur? Şimdiden değerli vaktiniz ve desteğiniz için çok teşekkürler!

Sistem Özellikleri:

AMD Athlon II X3 460 CPU
Nvidia GeForce GT 630 GPU
8GB 1333Mhz DDR3 Ram
Gigabyte GA-780T-D3L Motherboard
240GB SSD Disk SATA3 550/450 6 Gb/s

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
24,933
6,034
4,401
AMD işlemcin desteklenmiyor. Bu işlemci için kernel yaması yapılmış Yosemite veya en fazla El Capitan imajı bulup deneme yapabilirsin. Bizde bu imajlar olmadığı için internet üzerinde araştırma yapmalısın. Bu konuda sana referans olacaktır.

Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4

enescloud

APPRENTICE
30 May 2018
5
1
21
23
AMD işlemcin desteklenmiyor. Bu işlemci için kernel yaması yapılmış Yosemite veya en fazla El Capitan imajı bulup deneme yapabilirsin. Bizde bu imajlar olmadığı için internet üzerinde araştırma yapmalısın. Bu konuda sana referans olacaktır.
Anladım, Sistem Upgrade'i yapıp tekrar geleceğim o halde :), teşekkürler değerli vaktin için, iyi ki varsın!

• Like
Tepkiler: montezuma
AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler