1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Amd Fx 6300 Yosemite Kernel panic

'Eski OSX Sürümleri' forumunda MotorTim06 tarafından 25 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    ga-970a-ud3 hd radeon 7790 amd fx 6300
    @montezuma sierra da ne yazıkki sizinde yoğun çabanıza rağmen sonuç alamadım. ve Bunun üzerine Yosemite Kurmaya Karar verdim Kurulumu Gerçekleştirdim. Kurulumdan Sonra İmaj indirdiğim yabancı forumda post install işlemi yapmam gerektiği yazıyordu postinstall işleminide gerçekleştirdim. sistem normal olarak açılıyor lakin 1. resimde görüleceği üzere mouse imleci çıkıyor ve sürekli dönüyor. boot ekranında -x ile güvenli modda açtığımda sistem açmayı başarıyorum fakat 5-10 saniye sonra kernel panic hatasını tekrar veriyor. (2.resimde gözüktüğü gibi) Bu sorunun çözülme ihtimali sierraya göre çok daha yüksek gibime geliyor araştırdım fakat yabancı forumlarda imajı indirdiğim forumdada bir yanıt alamadım sanırım Türk olduğum İçin Pek Ciddiye Almıyorlar.

Whats-App-Image-2019-01-25-at-20-53-06 — imgbb.com

Whats-App-Image-2019-01-25-at-20-52-23 — imgbb.com

Whats-App-Image-2019-01-25-at-20-28-05 — imgbb.com

Whats-App-Image-2019-01-25-at-20-28-05 — imgbb.com

Whats-App-Image-2019-01-25-at-20-27-49 — imgbb.com

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. İlk olarak Yosemite kurmaya çalışarak grafik kartının tanınacağını düşünmemelisin. Kullandığın imajda Chameleon bootloader kullanılmış ve bununla ilgili destek veremeyeceğim. İmajı hazırlayanlardan destek beklemek durumundasın.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    MotorTim06 bunu beğendi.
  3. Anliyorum teşekkür ederim her şey için

Yükleniyor...
Yükleniyor...