AMD FX işlemcide macOS High Sierra gerçekten stabil çalışabilir mi?

MuhraTesla

APPRENTICE
2 Eyl 2019
32
1
21
macOS High Sierra yı kısa süre önce bilgisayarımdan sildim. Nedeni ise oluşan ekran bozulmaları ve pek stabil çalışmıyor oluşuydu. Mojave ekran kartımı desteklemediği için (nasıl oluyor anlamadım çünkü desteklenmeyen ekran kartları içerisinde değil kartım) High Sierra kurmak zorunda kaldım. Ekran bozulmaları hakkında burada bir post açtım. Ekran kartımın yetmediği söylendi fakat kartım güçlü ve dahili APU larda bile stabil çalıştığını gördüm. Acaba High Sierrayı daha stabil bir şekilde kurabilirmiyim? Hem bu SMBIOS olayını hiç anlayamadım. Acaba onun hakkında rehber veya yardımcı olabilecak bir kaynak varmıdır? Teşekkürler.
 

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
24,976
6,055
4,401
İlk olarak bilmen gereken AMD sistemler desteği olmayan sistemler. Bunlara yapılan kurulumlarda bazı sistem karasızlıkları mümkün. Ekran kartınla ile ilgili High Sierra ve sonrası bu sorunu yaşayan bir çok kullanıcı var. Bu yüzden Sierra ile deneme yapmanı öneririm.
 
Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4
AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler