AMD FX işlemcide macOS High Sierra gerçekten stabil çalışabilir mi?

MuhraTesla

APPRENTICE
2 Eyl 2019
32
1
21
macOS High Sierra yı kısa süre önce bilgisayarımdan sildim. Nedeni ise oluşan ekran bozulmaları ve pek stabil çalışmıyor oluşuydu. Mojave ekran kartımı desteklemediği için (nasıl oluyor anlamadım çünkü desteklenmeyen ekran kartları içerisinde değil kartım) High Sierra kurmak zorunda kaldım. Ekran bozulmaları hakkında burada bir post açtım. Ekran kartımın yetmediği söylendi fakat kartım güçlü ve dahili APU larda bile stabil çalıştığını gördüm. Acaba High Sierrayı daha stabil bir şekilde kurabilirmiyim? Hem bu SMBIOS olayını hiç anlayamadım. Acaba onun hakkında rehber veya yardımcı olabilecak bir kaynak varmıdır? Teşekkürler.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
19,272
4,610
4,401
İlk olarak bilmen gereken AMD sistemler desteği olmayan sistemler. Bunlara yapılan kurulumlarda bazı sistem karasızlıkları mümkün. Ekran kartınla ile ilgili High Sierra ve sonrası bu sorunu yaşayan bir çok kullanıcı var. Bu yüzden Sierra ile deneme yapmanı öneririm.