Amd kurulum aşamasımda disk izlenceleri ssd hdd görmüyor

P.yd Cavus

APPRENTICE
15 Nis 2019
4
0
0
36
Merhaba arkadaşlar. 3 gün oldu hala uğraşıyorum. Farkı imaj ve usb ler denedim. Bios ayarlarını denedim olmadı. Sata 100 sata 200 kext denedim olmadı. Bu sorun ile karşılan varmı? Artık çıkamıyorum işin içinden.
Boot ekranı acılıyor. Ön yükleme yapıyorum ve high sierra majave yı denedşm. İzlenceler kısmına geliyorum usb flaş bellek harici hiç bir disk gözükmüyor. (adatasu650 ssd ve segate hdd) Akşam sıfırdan tekrar deneyeceğim. Beni imaj ve kurulum için yönlendirseniz sevinirim.Bu akşamda olmaz ise benzin döküp yakmayı düşünüyorum. (ilk kez bir forumda konu açıyorum yanlşlık varsa kusura bakamayın lütfen)

S10soz_21

MASTER JEDI
MODERATOR
19 Haz 2017
2,234
410
1,851
28
Diyarbakır/Amed

P.yd Cavus

APPRENTICE
15 Nis 2019
4
0
0
36
Mojave yide denedim sorun aynı. şimdi terkrar usb yazdıracağım.paylaştığın kexti denedim.Kurarken beyaz girilmez işareti çıktı. çok önceleri kurmuştum.şimdi biraz farklı ilkez kuracağım. Üstadın paylaştığı linkler indirme sınırına ulaşmış indiremiyorum. Mojavede ryzen ve fx sistemler için diyor.benimki a10 pro SSEE 4.2 destekliyor ama deneyeceğim nasıl olacak senin gçnderdiğin kextide atacağım