1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ AMD RYZEN - GTX 1060 Hackintosh Kurulum Sorunu

'High Sierra' forumunda Bseliepes tarafından 13 Mart 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Kurulumu yaptım şuan MacOS' tarafından yazıyorum tek bir sıkıntım var. Ekran kartım ile alakalı onu çözmeye çalışacağım şimdi eğer ki başarırsam buradan belirteceğim.

Bir yerde hata yaptım nerde hata yaptım bilmiyorum fakat hiçbir şekilde Mac'e giriş sağlıyamıyorum. Herhangi bir hata almıyorum. Ekrana gelen ifade şöyle diyebilirim.

g0hnHNWu07wVS52nr5P7INjWJWFFIk54.jpeg

Girilmez levhası gibi birşey. Config.plist ile oynarken bozdum..

Problemin sebebi config.plist dosyasıymış. Bu yüzden böyle bir hata ile denk geliyormuşum. Fakat ekran kartını halen tanıtamadım. Bu konu ile yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
    Ekran kartını tanıtsam bile Boot ekranında o karmaşık yazılardan sonra ekran gidiyor ve Sinyal Yok yazıyor ekranımda.

Problem halen günceldir sorun halen devam etmekte.

2. nv_disable=1 komutunu kullanarak boot etmeyi dene. Ayrıca hata görseli paylaş.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Sizin önerdiğiniz İmajı deneyeceğim şimdi. "AMD OS X".
    İmajdan kaynaklı olarak düşünmeye başladım.

Hocam ben direkt olarak SSD bölümünü Erase yapıp, kurulumu gerçekleştirdim. Ekran kartımıda tanıttım. Şuan geriye tek bir şey kaldı USB olmadan bilgisayarımı çalıştırmak istiyorum.

4.  
    Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Buda başarılı oldu fakat bilgisayar sadece Mac işletim sistemi yaptım bunun yanına nasıl Windows kurabilirim?

6. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...