Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

AMD Sistem macOS Uyumu

'Hackintosh Uyumlu Donanımlar' forumunda cellat_06 tarafından 16 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. AMD RYZEN 5 1400 3.7 GHz (OC)
    8 GB DDR4 3000 MHz GSKILL RAM
    ASUS PRIME B350M-A
    ASUS STRIX GAMING OC R9 380 4 GB
    WINDOWS 10 PRO 64 BIT
    1 TB 7200 RPM TOSHIBA HDD
    COOLER MASTER RC-K350 KASA VE PSU (600W)

Bu sisteme macOS kurmayı çok istiyorum. Aynı zamanda Windows 10 da kullanacağım. İlk olarak nereden başlamalıyım ? ( Hangi sürümü kuracağımı siz tavsiye edersiniz. )

2. AMD işlemciler normalde desteklenmiyor. AMD kurulumu için kernel yaması yapılmış kurulum imajı kullanmalısın. Bunun için aşağıdaki bağlantıdaki siteden AMD uyumlu imaj indirebilirsin.
    AMD OS X
    Referans Kurulum rehberi;

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Teşekkür ederim ama orayı defalarca izledim. Ama başladıktan kısa süre sonra siyah beyaz ekranda yazılar geliyor ve donup kalıyor.

4. USB 2.0 portu kullanmalısın. Bildiğim kadarıyla donma sorunu için USB çıkartıp takmak gerekiyor.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Teşekkürler. Çıkarıp takmak derken o anda mı çıkarıp takayım ?

Şimdi baktım da anakartımda USB 2.0 girişi yok. Hepsi 3.0 ve 3.1. Başka hiçbir yol yok mudur ?

6. Aldığın hata nedir bilmiyorum. Zira hata görseli paylaşmıyorsun. Ek olarak imajı yayınların sitesinde bununla ilgili sorunu sorabilirsin.

cellat_06 bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...