1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ASUS K53U Hackintosh Uyumu

'Hackintosh Uyumlu Donanımlar' forumunda ogunahmetdurmus tarafından 17 Mayıs 2019 05:10 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    ASUS K53U LAPTOP// İşlemci : AMD® APU E-450//// DDR3 1066 MHz SDRAM ///1366x768 Ekran Çözünürlüğü////320GB 5400rpm HDD/// AMD M780G Chipset////AMD Radeon® HD 6320 GPU
    Asus K53U Model numaralı bir laptopa sahibim kendi masaüstüm bilgisayarım var bu laptopum da boşta durduğu için deneme amaçlı Hackintosh kurmak istiyorum MacOS sevdiğim için kurabilir miyim kurabilirsem hangi sürümü kurabilirim yardımcı olursanız sevinirim sistem özellikleri şu şekilde ;
    ASUS K53U LAPTOP
    AMD® APU E-450
    DDR3 1066 MHz SDRAM
    1366x768 Ekran Çözünürlüğü AMD Radeon® HD 6320 GPU
    320GB 5400rpm HDD
    AMD M780G Chipset

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Cihazın grafik kartı APU ve bu macOS tarafından desteklenmiyor.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    ogunahmetdurmus bunu beğendi.
  3. peki destekleyen herhangi bir sürüm yok mu ?

4. Hayır yok.

ogunahmetdurmus bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...