Asus maximus viii hero hackintosh için uygun mu?

allaturca89

APPRENTICE
2 Tem 2017
28
0
1
43
Merhaba, macbook pro kullanmaktayım fakat güçlü bir masaüstü hackintosh pc'ye ihtiyacım var, bu nedenle sistem topladım, özellikle anakartın uygun olup olmadığını söyler misiniz? Bir de eğer işletim sistemini kurmayı başarabilirsem, apple id ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşama ihtimalim var mı, çünkü mutlaka apple kimliğimi kullanmam gerekiyor senkronizasyon için. Teşekkür ederim.

İşlemci: intel i7 7700k
Anakart: Asus maximus viii hero z170
Ekran kartı: Msi gtx1070 aero itx oc 8gb
 
4 Ocak 2017
611
108
251
İstanbul
Kabylake için config düzenlemeniz gerekiyor. Onun dışında bir problem gözükmüyor. Ethernet tanıtırsanız Apple ID sorunu oluşmaz.

Şu videoda kurulum yapılmış anakart mevcut
 
Son düzenleme:

allaturca89

APPRENTICE
2 Tem 2017
28
0
1
43
Cevap için teşekkür ederim, videoda ethernet tanıtılıp tanılmadığını anlayamadım, sanırım denemeden öğrenemeyeceğimiz bir konu. Config düzenlemesi için de araştırma yapacağım, hackintosh olayına çok yabancıyım, şu an veri toplama evresindeyim, teşekkürler.
 
AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler