1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ ASUS N555JK-CN168H Kurulum Sırasında Hata

'Mojave' forumunda pcparticle tarafından 10 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. ASUS N555JK-CN168H Laptop'uma flash bellekten Mojave yüklemeye çalışıyorum lakin ilk kurulum ekranında bu hatayı veriyor. Acil yardım ederseniz sevinirim.
    Ekran Resmi 2019-02-11 00.53.05.jpg

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Sistem bilgilerini ayrıntılı paylaşmalısın. Aldığın hata için ise şunları deneyebilirsin. USB 2.0 portu kullan. BIOS / Legacy olarak dene. Sistemine uygun Config dosyasını kullandığından emin ol.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. bios ayarlarını paylaş config dosyanı paylaş benim cihazımla benzer özelliklere sahip yardımcı oluruz

4. Tamamdır bios ayarlarını ve bilgisayar bilgilerimi paylaşacağım bu sırada wifi modülüm mac tarafından desteklenmiyor. Acaba uyumlu bir usb wifi önerebilir misiniz ?

5. @pcparticle asus nano n10 kullanmıştım sierra dayken hala çalışması lazım direk tak çıkar zaten :)

Yükleniyor...
Yükleniyor...