Asus Vivobook N580VD-DM425T Mac os Mojave Uyumlu mu ?

ysf23

APPRENTICE
18 Mar 2018
2
0
0
21
bu sisteme uyumlumudur veya eksikleri nelerdir cevaplarsanız sevinirim

S10soz_21

MASTER JEDI
MODERATOR
19 Haz 2017
2,246
410
1,851
28
Diyarbakır/Amed
Sistemin mojave ile uyumlu görünüyor. Fakat nvidia ekran kartını tanıtamazsın. Ses ve ethernet çalışacaktır. Wifi kartın modelini öğrenip paylaş ki uyumlu olup olmadığını söyleriz. Kurulumu Hd630 config i ile kurulumu dene.

ysf23

APPRENTICE
18 Mar 2018
2
0
0
21
Sistemin mojave ile uyumlu görünüyor. Fakat nvidia ekran kartını tanıtamazsın. Ses ve ethernet çalışacaktır. Wifi kartın modelini öğrenip paylaş ki uyumlu olup olmadığını söyleriz. Kurulumu Hd630 config i ile kurulumu dene.
intel dualband wireless- AC 8265

burcbuluklu

APPRENTICE
15 Eyl 2018
31
2
21
19
Merhaba cihazım sizinki ile birebir aynı 4 aydır hackintoshu sorunsuz kullanıyorum. Nvidia ekran kartını tanıtamazsınız malesef intel 630 u kullanmak zorundasınız. Wifi problemini ise wifi kartını DW1560 ile değiştirerek çözdüm.

Aliexpressten aldım, linki:
Wireless Adapter Card for Hackintosh dell DW1560 BCM94352Z NGFF M.2 WiFi WLAN Bluetooth 4.0 802.11ac 867Mbps BCM94352 card-in Network Cards from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group

Çözemediğim tek şey kulaklık jakını taktığımda otomatik algılayıp sesi kulaklığa verememesi. Her seferinde yukardan ses çıkış aygıtını kendim seçiyorum. Bunun dışında sistemin hiçbir eksiği yok son derece stabil. Bu site üzerindeki rehberleri takip ederek yaptım herşeyi.

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler