1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Asus Vivobook N580VD-DM425T Mac os Mojave Uyumlu mu ?

'Hackintosh Uyumlu Donanımlar' forumunda ysf23 tarafından 16 Mayıs 2019 21:55 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. SİSTEM BİLGİLERİ:
    Asus Vivobook N580VD-DM425T Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050 Windows 10 Home 15.6" FHD
    bu sisteme uyumlumudur veya eksikleri nelerdir cevaplarsanız sevinirim

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Sistemin mojave ile uyumlu görünüyor. Fakat nvidia ekran kartını tanıtamazsın. Ses ve ethernet çalışacaktır. Wifi kartın modelini öğrenip paylaş ki uyumlu olup olmadığını söyleriz. Kurulumu Hd630 config i ile kurulumu dene.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. intel dualband wireless- AC 8265

4. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Merhaba cihazım sizinki ile birebir aynı 4 aydır hackintoshu sorunsuz kullanıyorum. Nvidia ekran kartını tanıtamazsınız malesef intel 630 u kullanmak zorundasınız. Wifi problemini ise wifi kartını DW1560 ile değiştirerek çözdüm.

Aliexpressten aldım, linki:
    Wireless Adapter Card for Hackintosh dell DW1560 BCM94352Z NGFF M.2 WiFi WLAN Bluetooth 4.0 802.11ac 867Mbps BCM94352 card-in Network Cards from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group

Çözemediğim tek şey kulaklık jakını taktığımda otomatik algılayıp sesi kulaklığa verememesi. Her seferinde yukardan ses çıkış aygıtını kendim seçiyorum. Bunun dışında sistemin hiçbir eksiği yok son derece stabil. Bu site üzerindeki rehberleri takip ederek yaptım herşeyi.

Yükleniyor...
Yükleniyor...