Asus x54c mac os kurulumu

Bu konudaki mesaj 2 en iyi cevap olarak seçildi.

furkansguler123

APPRENTICE
15 Haz 2019
4
0
1
Dostlar elimde Asus x54c var mac os sierra yüklemeye çalıştığım zaman yükleme ekranına kadar geldim . Boot ettikten sonra tekrar başlattım ve mouse imleci geldi ama welcome yazısı gelmedi . Bende başka bir imaj denedim bu sefer mojave yüklemeye karar verdim onuda denedim ama bu sefer clover diskleri görmedi . Bu seferde imajdandır dedim ve high sierra denedim . Oda yükleme sırasında engel işareti geldi ne kadar usb soketi değiştirsemde yine aynı hatayı aldım bu sefer el captain deneyim dedim ondada pc kendi kendine res atıp durdu anlamadım ne yapmam lazım artık çıldırcam.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
Sistem bilgilerini ve -v komutu ile boot edip hata görselini paylaşmalısın.

furkansguler123

APPRENTICE
15 Haz 2019
4
0
1
imajı sildiğim için -v komutunu atamıyorum ama sistem özelliklerini atabilirim

6 gb ram

pentium b950 2.5 ghz

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
Sistem bilgilerin yeterli değil;
ADIM 1: Donanımı Bilmek / Donanım Uyumluluğu Hakkında Konu Açmak

Eğer Laptop’ unuzun veya Bilgisayarınızın donanımını bilmiyorsanız, kesinlikle başarılı bir OS X kurulumu şansınız çok az!
Bu sebeple cihazına OS X uyumluluğu hakkında konu açarken, size yardımcı olmamızı istiyorsanız donanım bileşenlerini ayrıntılı yazmak en önemli adımdır...

Konu açacağınız zaman, donanım bilgilerinizi aşağıdaki örnek gibi paylaşın!
  • Üretici & Model: HP Probook 4540S
  • Detaylı CPU modeli: Intel Core i7 3610QM
  • Grafik Aygıtları: HD Graphics 4000 & Nvidia GT710M
  • Ağ Aygıtları: RT8111 & Atheros AR9485
  • Disk ve Ram: 120GB SSD & 500GB HDD & 16GB DDR3 1600MHz