Asus X550ln DSDT düzenleme

asd.u

JEDI
16 Nis 2017
269
18
221
32
asusx550ln xo069d-

intel i5 4200u
intel hd440
nvidia gt840m(optimus)( bir turlu devre disi birakamamistim)
atheros ar9285(ar5b95) wireless card(degisti)
8 gb ram (4 kingston eklendi )
250gb ssd crucial
realtek alc233

original dtds files.zip - Google Drive

merhaba öncelikle yukarıda sistem ozelliklerimi ve orjinal dtds dosyalarımı paylaşıyorum. Daha önce şu konuda başarılı kurulumum var id; [BASARILI KURULUM] Asus X550LN | Sierra 10.12.5 | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu
Fakat bazı kritik kısımları düzeltemediğim için DSDT patch işlemlerini düzgün yapamadığım için haftalarca uğraşmama rağmen sistem kullanılabilir olmamıştı. Fakat benim Laptop'un aynısına ve benzer modellerine daha önce şu özellikler : nvidiagt840m, kart okuyucu, wifi(uyumlu bi kart aldım) hariç neredeyse tum fonksiyonları çalıştıran var.
O yüzden patch ile uğraşmak yerine araştırıyorum. Birileri EFI dosyası veya benim cihaz icin yapılmış patchlı dosya paylaşmış mı diye. Fakat yapanlarında linkleri eskimiş. O yüzden benim modelin aynısıyla veya benzeriyle uğraşmış olanlar orjinal dosyalarıma gerekli düzenlemeleri, patchleri yapabilirse veya daha önce elinde olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim. Konuyu bu yüzden açıyorum. Şimdiden teşekkürler.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Benzer konular

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler