ASUS X550VX- DM324D Donma sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdiozgor

APPRENTICE
7 Şub 2017
10
0
0
29
ASUS X550VX - DM324D aldım 5 gün önce. N11 den 2950 TL ye.
Freedos geldi doğal olarak, Windows10 64 bit yükledim. Bütün sürücüleri orjinal sitelerinden indirdim, bios güncelledim yani gereken herşeyi yaptım. Fakat nedense bazen masaüstünde durup dururken yada açılırken hoşgeldiniz ekranında kilitleniyor laptop. Fare klavye vs çalışmıyor. Acaba dedim donanımda mı problem var? Bütün donanımları test ettik hiç birinde sorun çıkmadı. Hard diskte bad sector de çıkmadı.
Birde bişey farkettim bi ara baya donmamıştı, directx yükledim. Yükledikten sonra bi reset atayım dedim kapanırken yine dondu. Açıldığında ise İntel ekran kartı ikonunun resmi yok olmuştu bembeyaz gözüküyodu yani.
Bu seride bu problemi yaşayan çok var biliyorum, hiç servise gönderen olmadı mı yada sorunu çözebilen olmadı mı? Sorunun nerede olduğunu kimse bilmiyor mu? Bu konu hakkında o kadar araştırmama rağmen kimse bir çözüm bulamamış.
 

claus

JEDI
23 Ara 2016
226
54
0
32
Tamircinin yapabileceğini sanmıyorum. Donanımsal bir problem var bu seride.
Ben anakart olduğunu düşünüyorum. Kısacası en doğru olan ürünü iade etmeniz olacaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer konular

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler