Asus X550VX - XX146T Kapanma Sorunu

Fortaries

APPRENTICE
1 Haz 2017
1
0
0
29
Merhabalar. Cihazı Vatanbilgisayardan aldım Freedos değil. Oyundayken sürekli ısınıp kapanıyor. Oyun dışında uzun süreli kullanımlarda herhangi bir sorun yaşamıyorum. Oyun olarak CS GO oynuyorum sadece. İlk oynadığım sıralar arada kapanıyordu ve önce bi hata ekranı belirtip sonra kapanıyordu. Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yeniden başlatılması gerekiyor diye mavi bir ekran verip kapanıyordu. Aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi. Fotoğraf benim değil yalnız. Ancak daha sonra hiç hata vermeden kapanmaya başladı bazen oyunda birkaç saat kapanmadan oynuyorken (nadir) bazen yarım saat içinde defalarca kapanıyor. Fişten çekilmiş gibi aniden kapanıyor yani. Bu sorunla ilgili vatanbilgisayar servisine verdim ve 1 hafta sonra geri gönderdiler. Yazılımsal olduğunu ve düzelttiklerini söylediler ancak sorun hala devam ediyor. Tekrar servise vereceğim birkaç gün içinde. Servise vermeden önce yapmamı önerdiğiniz test veya başka bir şey var mı acaba?
vPJo2hSRO76wQrN23o2_0Oao08pZStNo.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri: