1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

asus z10pe-d16 ws, Xeon E5-2699-V3 Mojave Kurulum Sorunu

'Mojave' forumunda atabek.kadimi tarafından 11 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle YouTube'da OSXinfo.net'e rasladığım için çok mutluyum. ben diski oluşturup ayarları yaptıktan sonra "Fault CR2 CPU: 0X0" hatası alıyorum. Burdan görüntüsünü görebilirsiniz. beinm ne yapmam gerekiyor.
    Makinamın özellikleri:
    Anakart: asus z10pe-d16 ws (çift işlemci)
    Ekran Kartı: Quadro 6000
    Ram: 64gb ECC
    İşlemci: Xeon E5-2699-V3 (iki adet)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Bu cihaz ile denemen gereken sürüm Sierra ya da bir ihtimal High Sierra olmalı. Ek olarak USB imajının standart EFI dosyaları da yeterli değil. Yapman gereken Sierra yada High Sierra imajı indirip aşağıdaki verdiğim dosyaları USB / EFI içindekiyle ile değiştirmen.

Ekli dosyalar:

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. öncelikle yanıtınız için çok teşekkür ederim. bu config soyasını ben kendim oluşturdum ama "uptime nanoscond: xxx" de donuyor. youtube da high sierra bu anakart ve Xeon işlemciye. paylaştığı Config dosyasını hem güncelledim hemde aynısını kullandı ama orada takıldı durdu. birde sierra denerim sizin tavsiyeniz üzerine. inşallah olur.

montezuma bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...