1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

[Başarılı Kurulum] MSI Z95 Gaming 5 - High Sierra

'Başarılı Kurulumlar' forumunda drjosh tarafından 13 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. 3OH8WMDMe3cfoVMGKoO82lyitdgcGaQX.jpeg
    Selam;
    Mac Air'ime kola döküldükten sonra uzun yıllar uzan kaldığım osx performansına tekrar dönebilir miyim diye araştırırken bulduğum bu harika site sayesinde bende kurulumu başarılı şekilde yaptım. Tüm site adminlerine teşekkürler :)
    • MSI Z95 Gaming 5
    • Intel Core i7 4790K
    • 8GB 2400Mhz DDR3
    • Asus 1060 6GB
    öncelikle Mojave için Kurulum dosyaları linkindeki yönergelere uyarak başarılı kurulum gerçekleştirdim.

Ancak nvidia webdriver en güncel versiyon için sanırım buglu çalışıyordu ne yaptıysam istediğim ekran kartı performansını alamadım. zaten webdriver orijinal sayfasında da güncel versiyon https://gfe.nvidia.com/mac-update olarak High Sierra görünce tekrar kurulum için siteye döndüm ve macOS High Sierra 10.13.6 Güncel Kurulum İmajı | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu linki ile başarılı bir kurulum gerçekleştirdim.

Daha sonra webdriver ayarı dışında hiçbirşey yapmadım. Bütün ayarlar, ses kartı, internet vs kendiliğinden çalışıyordu. Webdriver için clover ayarlarını sitede belirtilen yönergeler göre yaptıktan sonra webdriver'ı indirdim we restart attım.

Herşeyin doğru kurulduğundan emin olduktan sonra -verbose modu da devre dışı bıraktım. On numara oldu sistem.

Unity dahil kullandığım birçok geliştirme ortamı windowsdan daha akıcı çalışıyor. Sadece oyun oynamak için (openGL maalesef windows'un Dx'ine yetişemiyor) windows kullanıyorum. O nedenle dual boot yaptım steam ve windows dışında hiçbirşey bırakmadım windows sisteminde.

Daha önce de hack os denemesi yapmak istemiştim yıllar önce ama düzgün türkçe kaynak bulamayınca üşenmiştim. Site için tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar! :)

zwq54H2y2wee-E-xJ1_vqgPt96LHDNhZ.png

#1 drjosh, 13 Kasım 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 13 Kasım 2018
    montezuma, S10soz_21 ve baris_karaer bunu beğendi.
  2. Ellerine ve emeğine sağlık, güle güle kullan.. :)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
Yükleniyor...
Yükleniyor...