1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

[Başarılı Kurulum] Ryzen High Sierra 10.13 (R3 1200)

'Başarılı Kurulumlar' forumunda KemalALKIN tarafından 10 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. 4715e76105d148652431a72a7bf6f6a7.png

| AMD Ryzen 3 - 1200 | MSI A320M PRO-VH PLUS | CORSAIR 8GB Vengeance RED DDR4 2400MHz XMP 2.0 CL16 | Gigabyte Nvidia GT1030 GDDR5 | OCZ 240GB TL100 Series 240GB SSD Sata 3.0 | Seagate 2.5" 500GB HDD Barracuda Sata 3.0 128MB Cache 5400Rpm | macOS High Sierra 10.13 | macOS Sierra 10.12.6 | Windows 10 Pro x64 |

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    Ediko bunu beğendi.
  2. Ryzen'i Xeon olarak mi gordum? Yoksaaaa :)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. amd leri xeon olarak görüyor hocam normal.

dün gece 2 ye kadar yardım ettigi icin @KemalALKIN a ayriyetten teşekkürler. high sierrayı kurduk bakalım.

4. Bunu bilmiyordum ve acikcasi cok sasirdim :)
    Bende Ryzen'e cok niyetliydim ama bu sebeple gidip 7600K almak zorunda kaldim :(

5. 7600k daha da uyumlu üzülmeyin. 7700k var bende de aynı sayılırlar. sorunsuzca high sierra kullanırsınız.

6. Aslinda 7600K'dan memnunum ama aslinda ayni fiyata almam gereken islemci Xeon E5-2687W idi ama iste, guncel olsun diye 7600Kdan yol aldim :) Bu arada konunun sahibini de tebrik ediyorum, guzel calisma :)

7. konunun sahibi bu işin piridir. dün gece 2 ye kadar gene ugraştık. benim samsung ultrabooka sorunsuzca high sierra kurduk. nvidiayı disable ettik sesi tanıttık ethernet tanıdı. sshd diskte baya sorun yaşadık ama ssd kısmına high sierra hdd kısmına da windows kurduk. kemalde linux mac windows hepsi karman corman bilgi sahibi. ondan ona gec onda onu yap bunda bunu yap aha şu komut falan derken sorunsuz kurduk bakalım.

baris_karaer bunu beğendi.
  8. Dosyaları vb. ekleyecektim ancak Ryzen sistemimin MSI anakartı aynı gün sabahına arızalandı ve garantiye verdim. Aslında imaj yapacaktım kealOS AMD Sierra v2 benzeri ancak durum böyle. Kusura bakmayın.

9. Gecmis olsun, umarim en kisa surede problemin cozulur. Ayni sorunu bende MSI anakartimda yasadim bundan bir ay once, bios ucmustu

KemalALKIN bunu beğendi.
  10. Umarım :).

Yükleniyor...
Yükleniyor...