Başarılı kurulum yaptım ancak cihazda buglar var

6 Eki 2018
9
0
1
[Başarılı Kurulum] MSI GL65 Leopard 10SCXR-032XTR | i5 10300H | OpenCore | - osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu
Bu linkte bahsettiğim üzere MSI GL65 Leopard 10SCXR laptopuma 10SDR modeline başarılı kurulum yapan birinin dosyalarıyla kurulum yaptım. EFI klasörüne gerekli dosyaları atmama rağmen flash bellek olmadan OpenCore Boot ekranı gelmiyordu. Aslında bu sorun değil flash bellekle açmak güzel ancak Wi-Fi, Ethernet ve HDMI konusunda sorunlar yaşıyorum. Cep telefonundan hotspot açtığımda (iPhone ve General mobile cihazlarla denendi) Bağlantı kopuyor veya bağlanmıyor. Modemlerin yaydığı normal Wi-Fi ağlarına bağlanabiliyorum. Ethernet portu çalışmıyor. Monitörüm var 2. ekran olarak bağlıyorum HDMI ve Display Port çalışmıyor. Bu sorunları nasıl çözebilirim?
Ethernet sorununu 2.4.2 kext ile düzelttim.

Son düzenleme:
Laptop Modeli
MacBook Air 2020
İşlemci Modeli
Apple M1
Disk ve RAM
256GB SSD & 8GB RAM

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
29,790
7,584
4,401
Ethernet kartının modeli nedir? Wi-Fi için konuya bak.
Grafik kartın ve diğer kurulum sorunların için aşağıdaki rehberi takip et.

BootLoader
OpenCore 0.6.4
Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4
AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler