Başka Diskteki Sistemi Başka Diskte Taşıma

nism0

PADAVAN
19 Tem 2017
149
27
71
Konumdaki sorunu az çok hallettim harici disk'e aktardım herşeyi hfs+ artık diskim ve bootmenu'de gözüküyor ama sadece -x flag'ı ile açılıyor -x olmassa 3sn sonra bootmenu'ye geri dönüyor. Disk aktarımını doğruladım manuel olarakta inceledim hiçbir eksik dosya yok tek sorun x ile açtığım için ekran kartı kext'i sorunlu çalılıyor laubchpad'de kasıntılar.

SuperDrive ile diğer disk'e aktarmayı denedim ama SuperDuper açıldıktan hemen sonra çöküyor -x yüzünden olabileceğini düşünüyorum. Başka Disk'e TimeMachine ile yada Disk İzlencesi ile geri yükleme şeklinde yapma gibi bir fikrim var ama yine boot ederken sadece -x ile açılma gibi bir risk var.

Son çare temiz kurulum yapıp TimeMachine yedeğini geri yüklemek ama kextleri, devam eden torrentleri alırmı bilemiyorum.

h5OXcJoc4_6H7zrX_-E8LkBvFnIpL5PK.png

Partion düzenleme sonrası ana diskin yok olması | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu

@montezuma

Laptop Modeli
Dell 7567
İşlemci Modeli
Intel Core i7-7700HQ
Grafik Kartı
HD Graphics 630 & GTX 1050Ti
Disk ve RAM
128GB SSD - 1TB HDD & 16GB DDR4 RAM
AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler