SATILIK BCM94331CD combo card + NVMe to mPCIe adaptör + 4 anten

Darkmaster

APPRENTICE
21 May 2019
27
7
21
37
Merhaba arkadaşlar. Bu kartı almıştım nvme den mpcie ye çeviriciyle beraber. Sadece bluetooth çalışmıştı sonra belki uyumsuzdur diye BCM94360CD sipariş verdim. Onuda denedim yine sadece bluetooth bağlandı wifi tanımadı. Meğer benim anakartım nvme den mpcie ye dönüştürünce desteklemiyormuş. Arkadaşımın gigabyte anakartında denedim cihazları çevirici ile onda iki kartta çalışıyor. Sonrasında pciex1 adaptörü satın alıp yine her iki kartıda denedim ikiside tam olarak çalışıyor. Hal böyle olunca BCM94331CD ve diğer aparatlar fazlalık duruma gelmiş oldu ve satıyorum. Antenler 6dbi 2.4 GHZ ve 5 GHZ desteklidir.
Ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum bütün ürünleri birlikte satıyorum.
Ürünlerin vergileri dahil bana mal olma fiyatı 148₺ gibi bir ücret olmuştur. Bende hepsini birlikte 175₺ ye satılığa çıkarıyorum.
Ürünler denemek için kullanılmış olup onun dışında kullanılmamıştır sıfırdır. Hepsinin markası Fenvidir.
IMG_2761.jpg IMG_2917.jpg IMG_3373.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
29,790
7,584
4,401
Hayırlı satışlar.

BootLoader
OpenCore 0.6.4
Anakart Modeli
Asus Z170 Deluxe
İşlemci Modeli
Intel i7 6700K
Grafik Kartı
8 GB Sapphire RX 580 & HD 530
Ses Kartı Modeli
ALC 1150
Ağ Aygıtları
Broadcom BCM43xx - I211 Gigabit Ethernet
Disk ve RAM
500GB NVMe & 32 GB DDR4
  • Like
Tepkiler: Seyfullah N

zysistem

APPRENTICE
22 Ocak 2019
33
13
21
40
Merhaba masaüstü pc için bende arayıştaydım. Açtığım konu:

Masaüstü uyumlu değilmi sizin ki (Bilmediğimden soruyorum) ana kartta m2 yuvası var (Msi H270) bende çalışır mı bunlar?

Eğer çalışıyor ise size de uygun gelirse görüşüp almak isterim.

Teşekkürler.

Darkmaster

APPRENTICE
21 May 2019
27
7
21
37
Evet hocam masaüstü ile uyumlu. m2 yuvası varsa yüksek ihtimalle çalışması lazım. Bazı m2 yuvaları sadece ssd kullanmak için olabiliyor o yüzden kesin çalışır diyemiyorum. Anakartının m2 yuvası combo kartları çalıştırıyor mu araştır istersen. Almayı düşünürsen ürün duruyor daha.

MacKullanicisi

APPRENTICE
28 Kas 2019
70
20
71
Merhaba arkadaşlar. Bu kartı almıştım nvme den mpcie ye çeviriciyle beraber. Sadece bluetooth çalışmıştı sonra belki uyumsuzdur diye BCM94360CD sipariş verdim. Onuda denedim yine sadece bluetooth bağlandı wifi tanımadı. Meğer benim anakartım nvme den mpcie ye dönüştürünce desteklemiyormuş. Arkadaşımın gigabyte anakartında denedim cihazları çevirici ile onda iki kartta çalışıyor. Sonrasında pciex1 adaptörü satın alıp yine her iki kartıda denedim ikiside tam olarak çalışıyor. Hal böyle olunca BCM94331CD ve diğer aparatlar fazlalık duruma gelmiş oldu ve satıyorum. Antenler 6dbi 2.4 GHZ ve 5 GHZ desteklidir.
Ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum bütün ürünleri birlikte satıyorum.
Ürünlerin vergileri dahil bana mal olma fiyatı 148₺ gibi bir ücret olmuştur. Bende hepsini birlikte 175₺ ye satılığa çıkarıyorum.
Ürünler denemek için kullanılmış olup onun dışında kullanılmamıştır sıfırdır. Hepsinin markası Fenvidir.
Ekli dosyayı görüntüle 13457Ekli dosyayı görüntüle 13458Ekli dosyayı görüntüle 13459
Hala daha satılık mı hocam? Ben de sistemi kurdum. Tek eksik wifi + bluetooth kaldı.

donjuan

APPRENTICE
27 Nis 2020
47
6
21
hocam cihaz satıldı mı?

Anakart Modeli
ASUS P8Z77-V LX
İşlemci Modeli
İ7 3770K
Grafik Kartı
RX580 8 GB Sapphire Nitro +
Ağ Aygıtları
TP-Link Wn8321N V2 Wifi
Disk ve RAM
240 GB SSD&240 GB SSD,1TB HDD 16 GB DDR3 1667 MHZ

koguz

APPRENTICE
30 May 2020
9
3
21
Hayırlı satışlar.

Anakartımın (Asus z270-a prime) bu çeviriciyi destekleyip desteklemediğini nasıl kontrol edebilirim?

Sizin denediğiniz anakartın marka modeli neydi?

Eğer elimdeki kart destekliyorsa bu seti yeni kuracağım hackintosh masa üstü bilgisayar için almak istiyorum.

eonder87

PADAVAN
22 Şub 2018
115
43
71
Hayırlı satışlar.

Anakartımın (Asus z270-a prime) bu çeviriciyi destekleyip desteklemediğini nasıl kontrol edebilirim?

Sizin denediğiniz anakartın marka modeli neydi?

Eğer elimdeki kart destekliyorsa bu seti yeni kuracağım hackintosh masa üstü bilgisayar için almak istiyorum.
Herhangi bir PCI Express girişi olan tüm anakartlarda çalışır. Sadece boşta PCIe x1 x4 x16 slotlarından bir tanesi olması lazım. Tek bir önemli nokta mevcut. Bazı anakartlarda pciexpress arabiriminin sınırlandırması olabiliyor mesela cihaz üzerinde maks 24 yolluk alan genişliği kullanabilirsiniz gibi bir şey olabilir. Ancak tek bir ekran kartınız mevcut ise bir sıkıntısı olacağını sanmıyorum. Fazladan PCIe x1 x4 veya x16 olması yeterli.

BootLoader
OpenCore 0.7.9
Laptop Modeli
Masaüstü
Anakart Modeli
ASUS PRIME B450-PLUS
İşlemci Modeli
AMD RYZEN 5 2600
Grafik Kartı
ASRock Radeon RX 580 8GB
Ses Kartı Modeli
Asus Xonar DGX 5.1 PCI Express Ses Kartı + ALC887-VD2 (Onboard)
Ağ Aygıtları
Realtek RTL8111H
Disk ve RAM
Team 512GB m.2 SSD(Windows) ve Apacer Panther 128GB SSD (macOS) & 16GB DDR4 RAM

koguz

APPRENTICE
30 May 2020
9
3
21
Herhangi bir PCI Express girişi olan tüm anakartlarda çalışır. Sadece boşta PCIe x1 x4 x16 slotlarından bir tanesi olması lazım. Tek bir önemli nokta mevcut. Bazı anakartlarda pciexpress arabiriminin sınırlandırması olabiliyor mesela cihaz üzerinde maks 24 yolluk alan genişliği kullanabilirsiniz gibi bir şey olabilir. Ancak tek bir ekran kartınız mevcut ise bir sıkıntısı olacağını sanmıyorum. Fazladan PCIe x1 x4 veya x16 olması yeterli.
Daha hızlı bir internet deneyimi için fenvi t919 almaya karar verdim. Teşekkürler bilgi için

eonder87

PADAVAN
22 Şub 2018
115
43
71
Hız olarak çok çok aşırı bir performans farkı olacağını sanmıyorum. Her iki ürün de güzeldir. İhtiyaçlara göre şekillendirebilirsiniz.

BootLoader
OpenCore 0.7.9
Laptop Modeli
Masaüstü
Anakart Modeli
ASUS PRIME B450-PLUS
İşlemci Modeli
AMD RYZEN 5 2600
Grafik Kartı
ASRock Radeon RX 580 8GB
Ses Kartı Modeli
Asus Xonar DGX 5.1 PCI Express Ses Kartı + ALC887-VD2 (Onboard)
Ağ Aygıtları
Realtek RTL8111H
Disk ve RAM
Team 512GB m.2 SSD(Windows) ve Apacer Panther 128GB SSD (macOS) & 16GB DDR4 RAM