Bir garip hata çıktısı

speedstarrr

APPRENTICE
4 Eki 2019
7
5
21
Merhaba cihazım hp6360b
Hemen hemen herşey düzgün sistemde
Fakat sorunum ben buna internetten hazır bir clover yedeği yükledim herşeyde (wifi hariç) çalışıyor ama normal clover boot ile hata gelmezken bu yedeği attığımda ekranda devamlı sistem bir kapatmadan kurtarıldı raport et geliyor.

Sanırım aldığım yedekten dolayı geliyor bunu clover boot yada config.plist üzerinden iptal edebilirmiyim?

Zira normal mac yöntemlerinin hepsini denedim
 

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
Neyin hataya neden olduğunu anlamak güç. Config düzenlemesi, kext dosyaları, DSDT / SSDT dosyaları bu soruna neden oluyor olabilir. İlk olarak DSDT / SSDT varsa bunları iptal edip deneme yap. Ardından her iki config dosyasını yan yana açıp karşılaştırma yaparak oradaki düzenlemeleri kendine uygun düzenleyerek deneme yap. SOn olarak kextleri kontrol et.
 

speedstarrr

APPRENTICE
4 Eki 2019
7
5
21
Cevap için teşekkürler ama sorun bluetooth için patch den çıktı ama oda olmazsa ben uygun wifi olmadan nasıl şimdi bağlanıcam :D
Önemsiz bir hata hiçte rahatsız etmiyor sitede bir alım satım alanı olsada bu wifi kartlar kimde varsa teminde rahat etsek mesela bana bcm943224 lazım yani 4322
 

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler