ÇÖZÜLDÜ Casper a15fb | High Sierra Kurulum Sonrası USB'siz Boot Sorunu

mehmet0158

APPRENTICE
8 May 2019
6
0
1
21
Casper a15fb laptopa sahibim. Video'da söylendiği gibi herseyi yaptım ve macOS ekranı geldi, kullanabiliyorum. Ama flash belleksız açamıyorum, EFI kurulumunu yapamıyorum. "Beni oku"da üç farklı senaryo var ve hepsıni de denedim. Bir tane oluyor, "mehmet" olarak ayırdığım alanı gösteriyor.
Sonra denilen dosyaları oraya atıyorum videoda ki gibi ve flash belleksiz yeniden başlatıyorum ama açılmıyor.
Daha sonra flash bellek ıle tekrar açtığımda ise mehmet alanı gene gözükmüyor. Ekstra olarak Wi-Fi ve speaker'da görmüyor (Qualcomm Atheros AR9285 Wireless Network Adapter. Yardım edebilen olursa sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,627
4,447
4,401
Terminal açıp diskutil list komutunu kullan ve çıkan sonucu paylaş. Wi-Fi için ise aşağıdaki bağlantıdan gerekli kext kur.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,627
4,447
4,401

mehmet0158

APPRENTICE
8 May 2019
6
0
1
21
Artik usb siz acabiliyorum teşekkürler attiginiz video işime yaradi ama wifi kartini bir türlü aktif edemedim calistiramiyorun ayni sekilde hoperlör ve kısayol tuslarida dahil.

Moderatörün son düzenlenenleri: