1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Clover Bootloader Güncelleme Sorunu

'High Sierra' forumunda Barsa95 tarafından 15 Nisan 2018 00:29 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Merhaba Cloover Bootloader i 4429 sürümünden 4439 sürümüne yükseltmek istiyorum. Yaptığım işlemler Clover Configuratior açyoktan sonra diski mount edip İnstall/Update Clover dedikten sonra check yapıp update tıklıyorum. İndirdikten sonra kurulum ekranı geliyor kuruyorum yeniden başlattıktsn sonra yine check yaptigimda mevcut sürüm yine 4429 gösteriyor yani güncelleme yapmıyor.

2. Sistemi boot ettiğin CLOVER boot dosyalarının nerede olduğu önemli. Eğer Windows yanında oluşturduğun bir bölüntüye kurulum yaptıysan ve ve CLOVER Windows' un EFI' si içinde ise güncelleme yapamazsın.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. bendede öyle sanırım dosyaları mac yüklü diskin içine atıyor sonra ben o dosyalarla kendi clover'ımı yer değiştiriyorum, o şekil oldu bende, biraz uğraşmak gerekiyor.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  4. evet windows yanına kurulu. peki raw dosyasını usb ye yazdırdığımda henüz mac os kurulumu gerçekleştirmeden, flash içindeki dosyalardan değiştirebilir miyim ?

5. Değiştirebilirsin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...