Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Araçlar Clover Bootloader Kurulum Paketi Oluşturma

'Programlar' forumunda montezuma tarafından 27 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. appIcon.png

Bu küçük uygulama ile yayınlanmamış en güncel Clover Bootloader Kurulum paketini sorunsuzca kendiniz oluşturabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için Xcode Command_Line Tool kurulu olması gerekiyor. Uygulama ek olarak tarafımca Tükçeleştirildi. Bu sayede işlem sırasındaki adımları kolaylıkla takip edebilirsiniz.
    Uygulamayı geliştiren: cvad
    osxinfo.net için Türkçeleştiren: montezuma
    İndirme Bağlantısı:
    Clover Builder.zip
    Screen Shot 2018-02-27 at 13.22.44.png Screen Shot 2018-02-27 at 13.23.16.png

Ekli dosyalar:

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    ferit34, megaman, Ediko ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Hocam bu ne işe yarar ayıptı sorması? ne amaçla yapalım bunu? bende XCode var.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Yeteri kadar açık değil mi? Clover Bootloader Kurulum paketi toplamaya yarıyor. Clover Bootloader her zaman güncelleme almakta. Bu uygulama ile resmi olarak yayınlanmamış paketleri kendin toplayabilirsin.

4. Üstad başını ağrıtıyoz ama şimdi yükledim bunu, yüklerken PKG oluşturuluyor falan yazdı ama, nereye ne yükledi hiç haberim yok. Sadece yükleyip bırakıyor muyuz?

5. İşlem tamamlandığında, kurulum paketinin olduğu pencere otomatik olarak açılır.
    Screen Shot 2018-03-04 at 23.07.30.png
    Dosya yolu: /src/edk2/Clover/CloverPackage/sym

Ediko ve ferit34 bunu beğendi.
  6. Gördüm üstad saol =)

Yükleniyor...
Yükleniyor...