1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ Clover ile MacOs Sierra güncellemesi sorunu

'Sierra' forumunda kurtoguz tarafından 28 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Clover ile MacOs Sierra direk güncelleme konusunda tarif edildiği gibi bütün işlemleri uyguluyorum, Boot macos install dedikten sonra Kernel Panic hatası alıp sistem resetliyor. Konuyla ilgili yardım rica edicem

Sistem Bilgileri
    iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2015)
    - Asus P6TSe
    - 3,2 GHz Intel Core i7
    - 12 GB 1600 MHz DDR3
    - Leadtek GeForce GTX 275 896 MB

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. İşlemcinin tam modeli nedir ve hangi sürümden Sierra'ye geçiş yapmaya çalışıyorsun? Ayrıca aldığın hatanın resmini çekip paylaşırsan iyi olur.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Sierre yüklemeyi başardım, sorun ekran kartındaymış, bu seferde ekran kartını görüyor ama çözünürlük seçenekleri çıkmıyor, görüntü bozuk gözüküyor.

#3 kurtoguz, 3 Haziran 2017
    Moderatör tarafından düzenlendi: 3 Haziran 2017
  4. Grafik için. şunu dene:
    Config / Graphics içinde; Inject Nvidia, Nvidiageneric ve Nvidia single işaretleyip dene.

5. Display 3mb olarak gözüküyor

6. Verdiğim ayarlar öncesinde de böyle miydi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Ayarlar öncesinde. About This Mac dediğimde Gtx275 görüyordum ama çözünürlüğü değiştiremiyordum.

8. Peki bellek ne olarak görünüyordu. Yine 3mb olarak mı görünüyordu? İnject Nvidia dışındakileri devre dışı bırakıp dene.

9. Sadece İnject yapınca Leadtek GeForce GTX 275 896 MB olarak görüyor ama görüntüde değişiklik olmadı yine 3mb gibi görüyor, çözünürlük değiştirilmiyor.

10. Donanımına uygun farklı bir sistem kimliği kullanarak dene. Ek olarak farklı bağlantı portlarını dene. Eğer VGA kullanıyorsan bu sorun çıkarıyordur.

Yükleniyor...
Yükleniyor...