Clover Temaları-3

taluyka

JEDI
DENEYİMLİ ÜYE
27 Şub 2017
492
279
251
34
Meraklısına yaklaşık 100 tema içerisinden beğendiğim temaları sunmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz.
Clover temalarını nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız: Clover Tema Kurulumu
Aşağıdaki temaların linki: https://mega.nz/#!Mj5hVS7a!VpnJeYg98obrVCj0qg0nxhPhacUsFWCxqWzrGjVOZho

CLOVERNITY

hOJWRLAPkoNZkJ3XXVewMHmRiYEa-uq8.png

MATERIAL

MAVERICKS LOGIN

MAVS STYLE

ONE

ONE BOX

SKETCHED

Bu da Hackintosh Kızları için :p

ONE HEART

Bu da Lenovo Laptop kullananlar için güzel bir seçim olabilir. Beğendiğim için değil özel bir tema olduğu için paylaşıyorum.

THINKPAD

taluyka

JEDI
DENEYİMLİ ÜYE
27 Şub 2017
492
279
251
34
Material'ın içini gezdim göz önünde olan her OS için simge koymuşlar. Emek verilmiş kesinlikle.

• Like
Tepkiler: ResidentBomb
9 Tem 2017
218
60
251
24
Eski yeteneğim kalmamış be. Yaratıcı düşüncemi bile kaybetmişim aklımda nasıl bir şey olacağını canlandıramıyorum. :) Bu iş yatar. :) Neyse ben bu dual boot sisteme bir de HDD'den Arch veya Debian ile destek olayım Clover daha güzel görünsün. :) Bazen elimin altında dosya silmek için bi Linux'e ihtiyacım oluyor bulamıyorum onu.

taluyka

JEDI
DENEYİMLİ ÜYE
27 Şub 2017
492
279
251
34
Arch iyidir, pacman candır gerisi de heyecandır.

Arch'da ne kullanıyorsun önyükleyici ? Grub mu ?

eonder87

APPRENTICE
22 Şub 2018
63
10
21
31
İzmir
Thinkpad güzelmiş. Zira Sürüm logoları ve disk simgesi ile çok başarılı ama Lenovo yerine farklı güzel bir Apple logosu ve arkaplan tercih ederdim.