Dell 3521-6480 Parlaklık

Oshiinia

APPRENTICE
10 Mar 2019
7
0
1
19
Merhabalar. Dell 3521-6480 Laptopuma sierra kurdum ancak kullanmakta olduğu intel hd4000 igpu da parlaklık sorunu yaşıyorum. Rehberi okudum ancak ssdt mount lamasında sıkıntı yaşadım... Yardımcı olabilecek veya EFI paylaşabilecek birisi var mı ?

MalikMelih

APPRENTICE
17 Mar 2018
53
11
21
21
Çorum
Merhabalar, benim parlaklık sorunu için kullandığım Kext ve SSDT patch dosyalarını göndereyim deneyin isterseniz ?
Bu dosyalar sistemi boot ettiğim disk içinde

-> kext'ler EFI > CLOVER > KEXT > OTHER içine
-> SSDT EFI > CLOVER > ACPI > patched içerisinde

olmak üzere sistemimde mevcuttur.

Ekli dosyalar

• Like
Tepkiler: Oshiinia

Oshiinia

APPRENTICE
10 Mar 2019
7
0
1
19
Parlaklık sorunum çözüldü teşekkür ederim. Geriye ise yavaş kapanma ve imessage - airdrop kaldı. Bluetooth tanımlı ve telefona bağlanıyor fakat airdrop çalışmıyor. Rehberdeki imessage etkinleştirmeyi yaptım fakat mg mlb serial kısmında terminalde "NOTE: No input product name found, using IORegistry value NOTE: No input serial number found, using IORegistry value ERROR: Invalid model identifier!" Hatalarıyla karşılaştım. Nasıl çözebilirim acaba ?