1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ Dell 5521 CPU Güç Yönetimi Sorunu

'Sierra' forumunda sentin tarafından 19 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. El Capitan da cpu değerlari bunlar
    el capitan.jpg
    Bu da Sierrada
    sierra.jpg
    Hız El Capitan'daki gibi değişken ve düşük değil sabit 1.58 mhz tabi buda fanın sıksık çalışması hatta bazen susmamasına neden oluyor.(EFI dosyaları aynı)

#1 sentin, 19 Kasım 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 19 Kasım 2016
  2. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #2 montezuma, 19 Kasım 2016
    Son düzenleme: 20 Kasım 2016
  3. Daha önce yüklemiştim evet frekans değerleri sabit (Resim ekleyemiyorum, neden?)İlgili linke bakıp sonucu yazacağım.

4. Farkettim, sorun ile ilgileneceğim. Şimdi kontrol ettim resim ekleme çalışıyor. Resim dosyalarını hizliresim.com yada benzer bir resim yükleme sitesine girdikten sonra "resim direk adresi"nde çıkan linki girmen lazım. Resim linkini girmek için editörden resim ekleme ikonuna tıklamalısın.
    Screen Shot 2016-11-18 at 22.54.53.png

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #4 montezuma, 19 Kasım 2016
    Son düzenleme: 19 Kasım 2016
  5. #5 sentin, 20 Kasım 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 1 Nisan 2017
  6. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  7. Sizce olmuş mu?
    ornl_BHMa9QOktE7430vuxM_qFfd3wEs.jpeg

#7 sentin, 20 Kasım 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 1 Nisan 2017
  8. Olmuş. Güle güle kullan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #8 montezuma, 20 Kasım 2016
    Son düzenleme: 20 Kasım 2016
  9. Sağolasın wifi asus n10 cok geç açılıyor bunun çaresi yok mu?

10. @sentin Yavaş açılıyor derken kastettiğin şey, sistem açıldıktan geç devreye girmesi ise bunun sebebi, sistemin açılışta sürücüyü devreye alması ile alakalı olabilir. Eğer açılışta otomatik çalışan uygulamalar varsa bunları devre dışı bırakıp deneyebilirsin.

#10 montezuma, 20 Kasım 2016
    Son düzenleme: 21 Kasım 2016
Yükleniyor...
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
Yükleniyor...