1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

ÇÖZÜLDÜ Dell inspiron 7559 Sierra 10.12 Kurulum Problemi

'Sierra' forumunda sayb tarafından 10 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. Herkese Merhaba.Bu konu ile ilgili benzer yazıları okudum.Fakat hiçbiri sorunumu çözmedi.Ben laptopuma Sierra 12.10.6 sürümünü kurmak istiyorum.Sitedeki kurulum rehberini uyguladığımda bios ayarım uefi olduğunda bu version desteklenmiyor diye hata alıyorum.Bios ayarımı legacy yapıp denediğimde ise 10 ,12 dakika bekledikten sonra otomatik restart ediyor.Windows açılıyor.Yani kurulum yapmıyor.Bu konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.Bilgisayarımın özelliklerini imzama detaylı olarak yazdım.

Sitedeki Takip Ettiğim Kurulum Rehberi

macOS Sierra 10.12.6 Güncel Kurulum İmajı | osxinfo.net: Hackintosh Türkiye Destek Platformu

Yabancı Sitelerden Bulduğum Kurulum Rehberleri

[Guide] Dell Inspiron 15 7559 El Capitan Hackintosh (Dual Boot With Windows) | tonymacx86.com

Redditde Bu Konu ile İlgili Bulduğum Yazı

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. İmajın içindeki Hd530 olan config i kullanmalısın. Eğer kulanıyorsan burdaki güncel config ile dene. File Finder · GitHub
    Olmaz ise imajı tekrar yazdırarak dene. Eğer yine hata alırsan, hata görselini paylaş. Yada imajı tekrar indirip dene.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Ben dediklerinizi aynen yaptım.Kurulumu yaptıktan sonra işletim sistemini açtığımda apple logusu yüklendikten sonra otomatik restart atıyor.İşletim sistemine giremiyorum.

4. -v komutu ile boot edip hata görselini paylaş. Ayrıca bu sistem High Sierra ya da Mojave daha uygun olacaktır.

5. Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  6. Ben githubda Benim bilgisayarın High Sierra için Clover Dosyasını buldum.Bu cloveri majove içinde kullanabilir miyim?

GitHub - RockJesus/Dell-7559-I7-6700HQ-4K-touch-MacOS-High-Sierra

7. Deneyebilirsin.

Yükleniyor...
Yükleniyor...