Dil Seçme Ekranında Donma

denioxx

APPRENTICE
5 Ağu 2017
2
0
0
27
Merhaba Sierra hackintosh yüklemesi dil seçme ekranında kalıyor. Dil seçip bastığımız ileri ok işareti gri oluyor ve basamıyorum.

Sistemim Lenovo İdeapad 310 15IKB
Intel core i5 7th generation
Nvidia geforge, 4gb ram

Kaby lake işlemlerini yaptım fakat daha uyumlu config dosyası ya da efi klasörü mevcutsa yardım edebilir misiniz? Bu kısma kadar gelip kalmak usb port hatası mı acaba? Öyle ise ne yapabilirim?
paCw8hPTfvpfPbEFoondRevRb2JkrIHr.jpeg

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
19,073
4,563
4,401
Harici bir klavye mouse kullanarak denedin mi? Kurulum için USB 2.0 portu varsa bunu kullan.

• Like
Tepkiler: denioxx

denioxx

APPRENTICE
5 Ağu 2017
2
0
0
27
Harici bir klavye mouse kullanarak denedin mi? Kurulum için USB 2.0 portu varsa bunu kullan.
Merhaba,

Harici mouse ve klavye ile denemedim. Bu ekranda touchpad ve klavye çalışıyor fakat ekran belli bir süre donuk kalıp reset atıyor. Tüm usb portlarından boot edip denedim fakat sonuç alamadım.

tonymacx86 sitesinde aynı sorunla karşılaşan kişilerin çözümlerini okudum. Biri sdd'sine windows ile format atıp sorunu çözmüş bir başkası grafik kartını fiziksel olarak söktüğünü söylemiş. Bir başka çözüm de config dosyasına dil seçme ekranını atlama komutu girme. En basit olan bu üçüncü yöntemi deneyerek başlayacağım. Umarım işe yarar. Hiç olmadı Sierra'dan vazgeçip başka bir sürüm yüklemeye çalışacağım.

Çok teşekkür ederim.
Deniz.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi