Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Araçlar Easy Kext Pro " Kext Yükleyici"

'Programlar' forumunda montezuma tarafından 20 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. 5X8k4Qe copy.png

Kext yüklemek için en kolay uygulama. Kurmak istediğiniz kext'i uygulama içine sürükleyin bırakın. Gerisini EasyKext Pro yapar. Programın güzel yanı kext kurulumu yaparken aynı anda disk izinlerini onarması, önbellek dosyalarını yapılandırması (rebuild cache) ve sistemin orijinal kextlerinin yedeğini alması.

Güncelleme ile gelen değişiklikler;
    • Sistemin dylibccache yeniden oluşturma
    • NVRAM'ı Sıfırlar
    • Küçük hata düzeltmeleri yapıldı.
    • Swift 4.0 için kod güncellemesi

Screen Shot 2017-05-23 at 10.59.25.png Screen Shot 2017-05-23 at 10.59.41.png

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    #1 montezuma, 23 Mayıs 2017
    Son düzenleme: 25 Eylül 2017
    Ediko, synce, ayhanhuner ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. İşte bu çok güzel oldu, karışıklığa son =)

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    montezuma bunu beğendi.
  3. Uygulama hep vardı da, eksikleri vardı. Bugün gelen yeni güncelleme ile daha kararlı oldu. Ek olarak KCPM ile bazı üyeler sorun yaşıyordu. Bu uygulama iyi bir alternatif.

4. Tamamen otomatik olması, hata yapma şansını kaldırıyor, biliyoruz ki, yeni kullanıcılar genelde bu yüzden sorun yaşıyorlar.
    Bende dahil, hep bu konu uğraştırmıştı beni.

5. insanely yapar da kötü olur mu? :) bir takım bug'lar vardı, düzeltilmiştir artık. müsait bi zamanda denemek lazım

want to bunu beğendi.
  6. Hocam Mac Sierra kurulumu yapıyorum.Herşey iyi fakat beyaz ekran geliyor.Öyle kalıyor

Yardım edecek yokmu.

Yardımın lazım....

7. Konunun yeri burası mı? Konuyu doğru kategoride açarsan mesajını gören üyeler yardım edecektir. Forum kurallarını okuyun.

8. Kusura bakmayın.

montezuma bunu beğendi.
  9. Arkadaşlar detaylı kullanımını da yazaydınız bende kext dosyaları var içine atıyorum yüklemiyor

10. Kextleri içine attıktan sonra ilerle düğmesine basıp Install tuşuna basmalısın.

Yükleniyor...