1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Final Cut Pro X Performans Sorunu Çözümü (HARDWARE ENCODING & HEVC)

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda montezuma tarafından 1 Mart 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:

Bu Sayfayı Paylaş

1. Şöyleki bahsettiğim gibi üniversitede iletişim fakültesinde kullanılacağı için final cut pro ve premiere kullanılacak. Premiere'de sorun yok ama final cut proda sıkıntılar var. Sizinle görüştükten sonra aldığım bilgiler dahilinde sizin sisteminizden toplattıracağım arkadaşlara.

#71 serhatgksu, 30 Ekim 2018
    Moderatör tarafından düzenlendi: 30 Ekim 2018
  2. Forumda herkes birbiri ile görüşüp işini yaptırıyor gözüküyor. Forumun kurallarına bu tip yazışmalar aykırı değil mi? Sohbet ortamı gibi...

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Bunu sen mi söylüyorsun şöyle bir baktım sürekli bir şey satmaya çalışmışsın yada yardım istemişsin. Formun amacı yardım etmek zaten. Sen hangi işini yaptıramadın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

futureorkun ve montezuma bunu beğendi.
  4. Her zaman kendi işimi kendi hallettim. Forumda satışı bir tek ben yapmıyorum. Neden bana bu kadar taktınız anlayamadım. Benimle şahsi sorununuz mu var?

Foruma rehber yazmış birisiyim. Siz hangi rehberi yayınladınız? Asıl bedavaya konmak sizin uğraşınız.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Sizinle şahsi sorunum neden olsun ilk önce siz yazdığınızı bir okuyun. Bu forum bilen bilmeyene yardım etsin diye var. Birileri yardım isteyecek birileride yardım edecek forum bu şekilde işliyor. Ben de çok yardım istemişimdir yardımda etmişimdir. Benimde kurulmuş sistem üzerine yazılmış rehberim var keşke farklı sistemler olasada onlarada kurup yayınlasam. Sizin amacı belli olan bir form sitesinde biri birilerini bulmuş yardım ediyor demeniz çok saçma. Neyse uzatmayalım asıl şimdi form amacını aşıyor.

Final Cut Pro da nerde sıkıntı çıkarıyor kendi sistemimde denemek istiyorum.

6. Hocam mesela h264 export almada sıkıntı çıkıyor, tıklamalarda ve kullanımda bariz takılmalar göze çarpıyor. Kullanırken bu stabil çalışmıyor diyebiliyorsunuz bariz olarak zaten.

7. Bende o sıkıntı enbaşta vardı. Sorunu sistem kimliği ile çözmüştüm. Sistemi iMac pro olarak ayarlamıştım final cut ve iMovie de dışarı aktarırken Export alırken sistem çok kasılıyordur. Sistem kimliğini iMac 2017 yapınca düzeldi. Şimdi takılmalar yok ve gayet hızlı

8. Şuan kurulum yapıyorum. Sizin anakarttan aldım, onunla tekrardan deniyorum. Şuan mojove'mi kullanıyorsunuz hocam siz yoksa high sierra mı?

9. Mojave kullanıyorum. Benim başarılı kurulum konumda efi klasörü var kullandığım onu kullanabilirsin. Full sistem çalışacak şekilde yapılandırılmış. Enaz kext ve patch kullanılacak şekilde

Yükleniyor...