ÇÖZÜLDÜ Geforce GTX 750 Tİ Görüntü Gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zaf3rOSX

APPRENTICE
22 Şub 2017
25
4
0
31
Merhaba Arkadaşlar,

OSX sierra kurulumu yapmaktayım herhalde en az 10 defa silip kurdum ve yabancı forum dahi herşeyi yapmama rağmen gtx 750ti ekran kartımı çalıştıramadım web drive ve anlatılan herşeyi yapıyorum fakat olmuyor çıldırıcam nasıl bir yol izlemeliyim desteğinizi rica ederim

Merhaba Arkadaşlar,

OSX sierra kurulumu yapmaktayım herhalde en az 10 defa silip kurdum ve yabancı forum dahi herşeyi yapmama rağmen gtx 750ti ekran kartımı çalıştıramadım web drive ve anlatılan herşeyi yapıyorum fakat olmuyor çıldırıcam nasıl bir yol izlemeliyim desteğinizi rica ederim

Ek olarak anakart msı z170a pro işlemci i7 6700k skylake ekran kartıda gigabyte geforce gtx 750 ti' dir. herhangi bir hata vermiyor sadece ekran kartını görmüyor mac pro 6.1 seçmiştim

zaf3rOSX

APPRENTICE
22 Şub 2017
25
4
0
31
hocam bu konuyu gördüm denedim yemedi fakat usb clover ediyor ise onu hdd yapıp deneyin yazısını gördüm şuan tekrar kurdum clover halledip tekrar ekran kartı ayarlarını yukleyip sonucu sizlerle paylaşıcam.

clover yaptım drive yükledim ayarlar tamam yeniden başlatım açılırken görüntü gelmiyor usb tekrar takıp açtım açıldı neden görüntü gelmediğine dair yapılması gereken bir konu vardı bulamadım

arkadaşlar teşekkürler oldu sadece ses kaldı ses kartınıda araştırmaya başlıyorum sorunu çözmede yardımcı olan konu yöntem 3' de ki terminal düzenlemesi kısmı sayesinde

Nvidia Web Driver Kurulumu ve Sorunları Çözme | osxinfo

• Like
Tepkiler: zamirpolen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler