ÇÖZÜLDÜ Güç tuşuna komut atama

veyahut

APPRENTICE
26 Tem 2017
31
3
21
22
Merhaba arkadaşlar,
Sistemimde uyku modu sorunsuz çalışıyor ancak güç tuşu şu an hiçbir etki etmiyor.
Güç tuşuna tıklandığında sistemin uyku moduna geçmesini sağlayabilir miyiz?

S10soz_21

MASTER JEDI
MODERATOR
19 Haz 2017
2,366
429
1,851
28
Diyarbakır/Amed
Bildiğim kadarıyla otomatik olarak güç tuşuna atanmıştır. Usb portlarında herhangi bir aygıt var ise bu ona engel olmuş olabilir. Eğer hibernatemode kapatmadıysan buda engel olmuş olabilir.
Sistem Tercihlerideki ayarları kontrol et. Olmaz ise Karabiner uygulaması ile deneyebilirsin. Karabiner uygulaması birçok tuşun yerini düzenleyebilirsin. Ama güç tuşuna bir işlem eklenir mi bilmiyorum.

veyahut

APPRENTICE
26 Tem 2017
31
3
21
22
Bildiğim kadarıyla otomatik olarak güç tuşuna atanmıştır. Usb portlarında herhangi bir aygıt var ise bu ona engel olmuş olabilir. Eğer hibernatemode kapatmadıysan buda engel olmuş olabilir.
Sistem Tercihlerideki ayarları kontrol et. Olmaz ise Karabiner uygulaması ile deneyebilirsin. Karabiner uygulaması birçok tuşun yerini düzenleyebilirsin. Ama güç tuşuna bir işlem eklenir mi bilmiyorum.
Usb portlarindaki cihazlari cikarinca sorun cozuldu tesekkurler. Usb portlarindaki cihazlarin yarattigi sorunun cozumu mevcut mu acaba?