H61H2-MV Hackintosh OsxAptioFixDrv Hatası

EAydin192206

APPRENTICE
25 Ocak 2019
4
0
0
16
Merhabalar, öncelikle daha önce birçok kez sistemime Hackintosh kurmayı denedim hiçbirinde kuramadım hatta kurulum ekranına bile gelemedim. OsxAptioFixDrv yazan bir hata veriyor ve artılar geliyor ve bilgisayar yeniden başlıyor. Benim sistemimde normalde GT630 ekran kartı vardı ancak o ekran kartında problem çıktığı için değiştirdim. Benim sistemimin aynısına sorunsuz olarak kuranlar var. Ancak ben GT630 varken de R7 265 ile de hiçbir şekilde Hackintosh yapamadım. (Her Şeyi denememe rağmen) Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
Sen lu anda hangi macOS sürümü kurmaya çalışıyorsun? Zira bu sisteme güncel macOS sürümleri kurulabilir.

EAydin192206

APPRENTICE
25 Ocak 2019
4
0
0
16
Ben aslında hepsini denedim ancak hepsinde aynı hatayı aldım. Örneğin eskiden bu forum yokken başka bir forumdaki imajları da denedim orada da kurulabilir denmişti ama olmamıştı. Şimdi bu forumdakiler de olmuyor ve işin ilginç tarafı hepsinde aynı hatayı alıyorum ve bilgisayar yeniden başlıyor. (Tercihen El Capitan veya Mojave olabilir veya Mountain Lion bile olabilir hatta favori sürümüm OSX Mountain Lion bile diyebilirim x'D)

EAydin192206

APPRENTICE
25 Ocak 2019
4
0
0
16
Elimde El Capitan imajı olan hazır bir USB var. High Sierra imajını indirene kadar onunla denesem olur mu. (Ekran kartım için ekstra bir kexte ihtiyacım var mı)

EAydin192206

APPRENTICE
25 Ocak 2019
4
0
0
16
DriversOff içinden farklı OsxAptioFix dosyalarını denedim Clover Paketini de denedim ancak yine aynı şekilde.(fotoğraftaki yazıyı alıyorum ve yeniden başlıyor bilgisayar)

Moderatörün son düzenlenenleri:

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
BIOS ayarlarını kontrol et. Ek olarak dediğim gibi High Sierra ile deneme yap. BIOS legacy olduğundan emin ol ve kurulumda USB 2.0 portu kullan.