Araçlar Hackintool (Türkçe)

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
AppIcon.png

Hackintool bildiğiniz üzere kurulum sonrası ihtiyacımızı bütün düzenlemeleri yapmamazı sağlayan faydalı bir uygulama. Ancak özellikle yamalar kısmında kulanımını biraz karışık bulanlar için uygulamanın Türkçe çevirisini hazırladım. Umarım faydalı olur.

İndirme Bağlantısı:
türkçe Hackintool

Ekran Resmi 2019-10-11 00.45.55.png

Son düzenleme:

Seyfullah N

PADAVAN
BÖLÜM MODERATÖRÜ
8 Ocak 2018
117
87
101
İstanbul
Araçlar kısımında Install kext(s) yazıyor. Bilinçli olarak mı bırakıldı bilmiyorum ancak bir çeviri eksikliği var. Onun harici çeviri çok güzel olmuş. Ellerine sağlık @montezuma başka uygulama çevirilerini de bekliyoruz :)

• Like
Tepkiler: montezuma

oneturk

APPRENTICE
1 Mar 2019
31
14
21
31
Hackintool kullanarak usb portlarımı düzenledim uygulama içindek kılavuza göre herşey sıkıntısı çalışıyor.
başk bir ssdt veya dsdt yapmama ihtiyaç var mı?

• Like
Tepkiler: montezuma

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
selamlar. bu uygulamayı indirip sistemi kontrol ettim. şurası dikkatimi çekti. benim işlemcim Skylake. ama coffe lake seçili görünüyor
Dikkatli bakmıyorsun. Orada gözüken yama yapılacak bir işlemci. Onu yukarıdaki seçeneklerden değiştiriyorsun. Senin sistem bilgin ikinci penceredeki.

• Like
Tepkiler: Qklavye

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,480
4,423
4,401
  • Like
Tepkiler: Qklavye

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler