1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Hackintosh Cihazlarda Güç Yönetimi

'OS X INFO KÜTÜPHANESİ' forumunda montezuma tarafından 29 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. ben ilk işlemde 'Y' ve 'Y' yaptım. yazının devamını okuyunca farkettim ki öyle yapılmayacak. Bu nedenle devam etmedim işlemlere. Şimdi ne yapmam gerekiyor yanlış bir şey mi yaptım acaba?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. Merhaba bir türlü bulamadım bu sorunu bende cpu fan ayarı için yapacaktım ama başata 3 tane sorunu buldum araştırdım bulamadım
    4126, 6126, syntax error, unexpected PARSEOP_IF, expecting PARSEOP_CLOSE_PAREN or ','
    4130, 6126, syntax error, unexpected PARSEOP_CLOSE_PAREN
    10262, 6126, syntax error, unexpected PARSEOP_SCOPE, expecting $end and premature End-Of-File

bu sorunları giderdikten sonra yama yapa bilimiyim ?

3. Sorunun için yeni konu açmalısın. Sorununun bu konu ile alakası yok.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
    baris_karaer bunu beğendi.
  4. dediklerinizi yaptıktan sonra açılışta bu hata ile kalıyor
    jgxBlz3xXKmhJRr0JjChD4yrnek3sdv3.jpeg

5. Hatalı işlem yapmışsındır. Bu rehberdeki adımlar bu hataya neden olmaz. Yaptığın düzenlemeler nedir?

6. Bu video izleyerek yaptım ama sonuç fazla degişen bir şey fark göremedim

Kaby Lake sistem için arkadaşlara benden tavsiye sadece yapacağınız fakesmc.kext yükleyiniz ve sensör yamaları yapmayınız yoksa işlemci sabit frekans olarak çalışıyor bilginize not:fakesmc_cpu fakesmc_gpu fakesmc_lpc fakesmc_smm bunlar varsa hata alıyorsanız frekans bunları siliniz

Yükleniyor...
Yükleniyor...