Hackintosh ile Apple Store Uygulama Geliştirmek

xxspacexx

APPRENTICE
26 Kas 2018
13
0
1
22
Merhabalar yaklaşık 2 aydır hackintosh high siearra ile uygulama geliştiriyorum. Şimdi bunları app storeda yayınlamak istiyorum ancak bazı sitelerde icloud hesabımın engelleneceği yazıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
19,600
4,671
4,401
Bir sorun yaşamazsın. Sadece Dev hesabın olması ve buna yılda 100 dolar ( hala aynı mı bilmiyorum) ödeme yapmalısın.

sedatg

APPRENTICE
17 Mar 2019
17
0
0
29
Kocaeli
Merhabalar yaklaşık 2 aydır hackintosh high siearra ile uygulama geliştiriyorum. Şimdi bunları app storeda yayınlamak istiyorum ancak bazı sitelerde icloud hesabımın engelleneceği yazıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?
iCloud hesabın neden engellensin ne alaka? Apple Developer hesabı alıyorsun fiyatı yıllık 100 dolar sonra rahat rahat Xcode kullan testini yap App Store yükle hiç bir şekilde engel çıkmıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:

xxspacexx

APPRENTICE
26 Kas 2018
13
0
1
22
İşte bazı sitelerde appleın uygulamayı hackintoshtan paylaştığını anlayabildiğini ve hesabının banlanabileceğini söylemişler.