1. hizliresim.com üzerinden resim paylaşımlarınızda resim silinir ve uyarı alırsınız. Bu yüzden farklı kaynaklara resim yükleyin.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
PROFİL MESAJINDAN YARDIM TALEPLERİ, BUNDAN BÖYLE İSTİSNASIZ SİLİNECEKTİR!!

Hackintosh sistemlerde benchmark testi için uygun program

'Hackintosh Soru-Cevap' forumunda buraksak tarafından 10 Mart 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. merhabalar. benchmark testi yapmak uygun mudur ? uygunsa önerebileceğiniz bir proğram var mıdır? geekbench var bildiğim.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. cinebench vardı onu deneyebilirsiniz. ayrıca sonucu benimle de paylaşır mısınız?

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Tamamdır.

Lxu2od8CmPbW5rgO9xIAp31fvE3gqd68.png

buyrun sonuçlar. umarım iyidir pek anlamadım :D

4. Valla bende hd630 var ve benim sonuçtan daha yüksek almışsınız. Bir yerde hata mı yapıyorum anlamadım. 20.91 fps diğeri de 509cb. İşlemci i5 sanırım o yüzden

buraksak bunu beğendi.
  5. işlemciden kaynaklıdır büyük ihtimalle .

6. 3VskEgA7gKuqgjU7-hVtgYSVY-OxhxUg.png

buraksak bunu beğendi.
Yükleniyor...
Yükleniyor...