Hackintosh Uyumlu Wi-Fi kartı tavsiyesi

ibrahimMT

APPRENTICE
15 Haz 2019
4
2
21
Merhaba, Acer marka laptop'da Qualcomm Atheros QCA9377 Wireless Network Adapter takılı Wİ-Fİ kopma sorunu yaşıyorum yeniden format kurulum driver güncellemesi yapmama rağmen sorunu çözemedim. ömrü bittiğini düşünüp değiştirmek istiyorum bana bilgisayara uyumlu ve MACOS içinde uyumlu Wİ-Fİ kartı öneriniz olur mu ilginiz için şimdiden teşekkürler.

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,617
4,446
4,401
Merhaba, Acer marka laptop'da Qualcomm Atheros QCA9377 Wireless Network Adapter takılı Wİ-Fİ kopma sorunu yaşıyorum yeniden format kurulum driver güncellemesi yapmama rağmen sorunu çözemedim. ömrü bittiğini düşünüp değiştirmek istiyorum bana bilgisayara uyumlu ve MACOS içinde uyumlu Wİ-Fİ kartı öneriniz olur mu ilginiz için şimdiden teşekkürler.
Konuyu inceleyebilirsin.

• Like
Tepkiler: ibrahimMT

ibrahimMT

APPRENTICE
15 Haz 2019
4
2
21
oradaki tabloya bakıyorumda benim bilgisayara uyumlu hangisi onu bilmiyorum. aslında o konuda birazda yardım istemiştim.

• Like
Tepkiler: montezuma

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,617
4,446
4,401
oradaki tabloya bakıyorumda benim bilgisayara uyumlu hangisi onu bilmiyorum. aslında o konuda birazda yardım istemiştim.
Peki ama biz nasıl bilelim senin cihazındaki slot tipini? Cihazını açıp slot tipine bakacaksın ve buna göre listedeki modeller ile uyumlu slot PCIe kartı Alibaba üzerinden araştıracaksın.

ibrahimMT

APPRENTICE
15 Haz 2019
4
2
21
2019 Hackintosh Uyumlu Uyumsuz Wi-Fi Kartların Listesinde paylaşımınızda benim wifi kartım desteklemeyenler arasında resimdede vurgulama yaptım. slot M.2 mi oluyor o vakit.

Ekli dosyalar

• Like
Tepkiler: montezuma

ibrahimMT

APPRENTICE
15 Haz 2019
4
2
21
Teşekkürler ilgi ve alakanıza Wİ-Fİ kartları hakkında sizin sayenizde güzel bir bilgi deneyim sağlardım.

AD Engelleyici Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarsa da, web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi ve bize destek olmak için lütfen AdBlocker’ınızı devre dışı bırakın.

AD Reklam Engelleyiciyi Devre Dışı Bıraktım
Hayır teşekkürler