Hd630 üzerine kurulu sisteme,sonradan Gtx 1060 6gb Tanıtmak Mümkün mü?

muratcakir888

APPRENTICE
24 Ocak 2018
6
0
1
31
Daha önce başarılı bir Sierra hackintosh kurulumu yaptım. HD630 onboard hazır config dosyası üzerinden problemsiz bir kurulum yaptım. Şimdi yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum, alacağım ekran kartı MSI 1060 6 GB versiyonu bu kartı hazır kurulu olan sistemime taktığımda sistemi kurulumu dosyalarımı bozmadan görüntü alıp tanıtabilir miyim? Bunun için gerekli adımları yapmam gerekenleri sırasıyla anlatabilir misiniz.

Tekrar etmek gerekirse,Şuanda onboard ekran kartı üzerinden kullandığım bir sierra sistem var. Bu sistemi bozmadan yeni bir ekran kartı alıp bunu kullanmak istiyorum.Mümkün müdür?

montezuma

MASTER YODA
Yönetici
19 Eki 2016
18,481
4,423
4,401
Nvidia kartlarının artık desteği yok. Bu kartı alırsan güncel macOS sürümlerini kuramazsın. Ancak güncel sürüm kullanmayacaksan kartı taktıktan sonra ilk olarak boot argümanlarına nv_disable komutunu ekleyip sistemi boot etmeli ardından Nvidia Web Driver kurulumu yapıp girdiğin boot komutunu kaldırılan kartını tanıtabilirsin.